Dle silničního zákona je nezbytné zajistit bezpečnost převážených zvířat v autě. Pokud tedy často cestujete s Vašim mazlíčkem autem, neměli byste podcenit výběr cestovních pomůcek. Správně vybrané postroje do auta ochrání nejen Vašeho pejska ale i Vás a zajistí tak hladké cestování. Do zadní části auta můžete také přichytit síť, která zabrání pohybu pejska či umístit pejska do přepravky.

Zobrazit více Zavřít text

Bezpečnostní postroj do auta

Bezpečnostní postroj do auta
Karlie-Flamingo černá S, XL, XS, L, M
Skladem
od 422 Kč

Proč postroj do auta pro psy?

Praktické informace

Pokud často cestujete se svým mazlíčkem v autě, ochranné postroje do auta jsou povinností. Zajistí, že bude Váš pejsek v bezpečí a chráněn při jakékoli dopravní nehodě. Při výběru postroje hraje hlavní roli dobře zvolená velikost. Pokud totiž vyberete špatnou, psa by postroj mohl škrtit a nebyl by mu pohodlný. Jednoduše psovi změřte obvod hrudníku a krku. Pokud jste na hraně mezi dvěma velikostmi, vždy zvolte tu větší.

Správný výběr

Postroj se dá krásně zkombinovat s ostatními pejskovými doplňky, tudíž můžete vytvořit originální a stylový set do auta či ven. Cestování se psem není žádná legrace a je zapotřebí být připravený. Vyhnete se díky tomu nepříjemným situacím a budete si užívat všechny Vaše cestovatelské chvíle se svým mazlíčkem do plného doušku. Využít také můžete speciální přepravky a další produkty, které jistě velmi oceníte. Pokud bude Váš pejsek na cestě hodný, můžete ho odměnit nějaký dobrým pamlskem.