Potřebujete mít vašeho pejska neustále pod kontrolou? Pořiďte si pro něj profesionální výbavu, do které spadají i speciální vodítka. Vyberte si z vodítek samonavíjecích, rozdvojených nebo s amortizérem. 

Zobrazit více Zavřít text

Vodítko Strong

Vodítko Strong
Non-stop dogwear L, M černá
Do týdne
od 639 Kč

Bungee leash

Bungee leash
Non-stop dogwear černá 2,0m, 2,8m
Momentálně nedostupné
od 890 Kč

Double Bungee leash 2,8m

Double Bungee leash 2,8m
Non-stop dogwear černá 2,8m
Momentálně nedostupné
1.490 Kč

Touring Bungee Adjustable

Touring Bungee Adjustable
Non-stop dogwear černá
Momentálně nedostupné
1.590 Kč

Touring Double

Touring Double
Non-stop dogwear černá 46cm/23m, 46cm/13m
Momentálně nedostupné
949 Kč

Jak správně vybrat profesionální vodítko pro psy?

Správný výběr

Jestliže často chodíte s Vaším mazlíčkem do přírody, je dobré si pořídit praktický a profesionální obojek. Tyto obojky jsou většinou určeny ke speciální profesionální postroji, která Vám ulehčí vycházky a sportování se psem. Vodítka jsou určena k jakékoli procházce či sportu. Také se s nimi dají provádět sporty bikejoring, skatojoring nebo canicross. Po těchto sportech můžete potěšit pejska tím, že ho odměníte pamlskem. Nabízíme také speciální vodítko s amortizérem, které díky odpružení zmírní každé trhnutí. Pokud si Váš mazlíček v přírodě udělá nějaké menší zranění v podobě odřenin nebo si poraní tlapku, můžete na něj použít speciální masti a gely, které pokožku hezky zklidní. 

Praktické rady

Při vybírání délky vodítka je dobré přihlížet na to, kde budete vodítko používat. Do přírody se hodí delší vodítko, ale do města, kde se pohybujete MHD, je lepší zvolit kratší. Vodítka jsou navržena tak, aby měla na sobě reflexní prvky, díky kterým budete viděni při nepřízni počasí a ve tmě. Pokud chcete, aby Váš pejsek byl ve tmě vidět ještě více a vy se nemuseli o něj bát, pořiďte mu reflexní obleček, v kterém bude Váš pejsek v bezpečí.