Potřebujete mít vašeho pejska neustále pod kontrolou? Pořiďte si pro něj profesionální výbavu, do které spadají i speciální vodítka. Vyberte si z vodítek samonavíjecích, rozdvojených nebo s amortizérem. 

Zobrazit více Zavřít text

Vodítko Strong

Vodítko Strong
Non-stop Dog-wear 1m, 2m, 3m
Skladem
od 519 Kč

Vodítko s amortizérem

Vodítko s amortizérem
Non-stop Dog-wear 2m, 2,7m
Do týdne
690 Kč

Správný výběr

Jestliže často chodíte s Vaším mazlíčkem do přírody, je dobré si pořídit praktický a profesionální obojek. Tyto obojky jsou většinou určeny ke speciální profesionální postroji, která Vám ulehčí vycházky a sportování se psem. Vodítka jsou určena k jakékoli procházce či sportu. Také se s nimi dají provádět sporty bikejoring, skatojoring nebo canicross. Po těchto sportech můžete potěšit pejska tím, že ho odměníte pamlskem. Nabízíme také speciální vodítko s amortizérem, které díky odpružení zmírní každé trhnutí. Pokud si Váš mazlíček v přírodě udělá nějaké menší zranění v podobě odřenin nebo si poraní tlapku, můžete na něj použít speciální masti a gely, které pokožku hezky zklidní. 

Praktické rady

Při vybírání délky vodítka je dobré přihlížet na to, kde budete vodítko používat. Do přírody se hodí delší vodítko, ale do města, kde se pohybujete MHD, je lepší zvolit kratší. Vodítka jsou navržena tak, aby měla na sobě reflexní prvky, díky kterým budete viděni při nepřízni počasí a ve tmě. Pokud chcete, aby Váš pejsek byl ve tmě vidět ještě více a vy se nemuseli o něj bát, pořiďte mu reflexní obleček, v kterém bude Váš pejsek v bezpečí.