Právě si prohlíží 3 zákazníci.
Značka: EnteroZOO
Velikost balení: 10g, 15x10g, 100g, 500g, 1000g

EnteroZOO

Dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. 
Značka: EnteroZOO
Velikost balení: 10g, 15x10g, 100g, 500g, 1000g

Podrobnosti

EnteroZoo


EnteroZOO jedietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny.

Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.


Čím vašemu zvířeti pomůže?

EnteroZOOdetoxikační gel je střevní adsorbent obsahující organickýkřemík a čistou vodu. Je to unikátní sloučenina, která na sebe dokáže vázat nejen škodlivé látky, ale i alergeny a patogeny, které následně odvede stolicí z těla zvířete ven. Tím může během poměrně krátké doby pomoci vyřešit zdravotní potíže v případě průjmu různého původu, problém s trávením a střevních potíže.


 • zlepšuje průběh a snižuje dopady otrav, průjmů a alergií
 • redukuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky
 • zlepšuje kondici a odolnost zvířete
 • urychluje hojení poranění

Jak přípravek používat?

Užívání gelu EnteroZOOje velmi snadné. Jelikož nemá chuť ani zápach, lze jej dle potřeby bez obav aplikovat přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, na pamlsek nebo aplikovat ve formě vodného roztoku.
Všechna zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů.

Doporučené dávkování se liší v závislosti na druhu zvířete a jeho váze a jeho podrobnější rozpis naleznete v příbalovém letáku.


EnteroZOO pro psy a štěňata

Psi patří k oblíbeným zvířecím kamarádům. Ať už majitelé hledají léčivé doplňky pro psy, léky pro psy, jak se léčí otrava psa či alergie u psa, co dělat pro lepší hojení ran u psů nebo co dát psovi, když má průjem, ve všech případech jim EnteroZOO může pomoci.

Vzhledem ke své bezpečnosti je možné gel podávat i štěňatům. Už si tak nemusíte lámat hlavu s tím, co dělat, když vaše štěně má průjem nebo zvrací,nechce jíst nebo se přinejhoršímněčím otrávilo.

Dávkování závisí na váze psa a jeho detailní rozpis najdete níže i vpříbalovém letáku. EnteroZOO můžete aplikovat přímo do tlamy, přidat do krmiva nebo rozpustit ve vodě. V případě kožních potíží (ekzémy, záněty, alergie) EnteroZOOlze nanést přímo na postižené místo kůže.


EnteroZOO pro další zvířecí kamarády

Domácího mazlíčka, kterému vzhledem kjeho druhu není možné EnteroZOO podat, byste hledali těžko, neboť jej mohou užívat všichni od koček přes morčata a králíky, fretky, želvy a ještěrky až po exotické ptáky. Pokud si nejste jistí, zda pro Vaše zvíře můžete EnteroZOO bez obav použít, kontaktujte nás nebo se poraďte se svým veterinářem.

Veterinární gel u všech těchto zvířat působí stejně. Pokud hledáte nejen kvalitní doplňky stravy pro kočky či vitamíny pro morčata, ale řešíte vážnější problém, jako je alergie, nadýmání u koček, otrava kočky nebo zvracení u koček a samozřejmě taky u jiných domácích mazlíčků, můžete na tyto potíže podat EnteroZOO.

Pokud máte ohledně dávkování či použití EnteroZOO dotazy, neváhejte se obrátit naveterináře.


V případě otravy

nebo v případě pouhého podezření na otravu podejteihned dvojnásobnou dávku EnteroZOO a urychleně vyhledejte veterinárního lékaře. EnteroZOO do sebe vstřebá toxické látky a tím zajistíte zvířeti při otravě první pomoc! Je také dobré se pokusit co nejrychlejivyvolat zvracení a pak podání EnteroZOO zopakovat. EnteroZOO lze rozředit ve vodě a podatdo tlamy stříkačkou nebo pomocí plastové lahvičky od nápojů. EnteroZOO nelze předávkovat,je vhodné i pro březí samice a mláďata.

Pokud máte ohledně dávkování či použití EnteroZOO dotazy, neváhejte se obrátit naveterináře.

Dávkování EnteroZOO

Psi a štěňata do 4 kg

 • cca ½ kávové lžičky 1-3x denně

Psi do 15 kg

 • cca1 kávovou lžičku 1-3x denně

Psi od 15 do 50 kg

 • cca1 vrchovatou kávovou lžičku 1-3x denně

Psi nad 50 kg

 • cca 1 polévkovou lžíci 1-3x denně

Kočky a koťata

 • Kočky a koťata do 2kg užívají cca ½ kávové lžičky 1-3x denně.

 • Kočky od 2 kg užívají cca 1 vrchovatou kávovou lžičku 1-3x denně.

Králíci, morčata, fretky, nutrie...

 • cca ½ kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.

Křečci, myši, potkani...

 • cca 1/3 kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.

Exotické ptactvo
 • cca 1 kávová lžička 1x denně rozmíchat do 1 dcl napájecí vody, každý den připravovat roztok nový.

 

V případě otravy

nebo v případě pouhého podezření na otravu podejte ihned dvojnásobnou dávku EnteroZOO a urychleně vyhledejte veterinárního lékaře. EnteroZOO do sebe vstřebá toxické látky a tím zajistíte zvířeti při otravě první pomoc! Je také dobré se pokusit co nejrychleji vyvolat zvracení a pak podání EnteroZOO zopakovat. EnteroZOO lze rozředit ve vodě a podat do tlamy stříkačkou nebo pomocí plastové lahvičky od nápojů. EnteroZOO nelze předávkovat, je vhodné i pro březí samice a mláďata.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

hodnotil/a:
23.02.2024 | 12:45
Velká spokojenost. Velmi pomáhá při různých problémech u pejsků i kočiček.
EnteroZOO

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.