Značka: ALAVIS
Zdraví a dieta: zubní péče
Velikost balení: 40g

PlaqueOff Animal 40g

PlaqueOff™ Animal je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.
Značka: ALAVIS
Zdraví a dieta: zubní péče
Velikost balení: 40g

Podrobnosti

Pro zdravé zuby a dásně

PlaqueOff™ Animal je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky,který:

  • potlačuje zápach ztlamy
  • redukuje zubní kámen
  • odstraňuje zubní plak

Zlepšení nastává vrozmezí 3– 8týdnů.

PlaqueOff™ Animalje přelomový prostředek vpéči ozuby a dásně psů a koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach ztlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

PlaqueOff™ Animalna rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a zněj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o88% a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno odstranitelným.


Látky obsažené vpřípravku PlaqueOff™ Animal:

Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™)
Umořské řasy Ascophyllum Nodosum byl prokázán revoluční účinek na bakterie vtlamě, které způsobují zápachtlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. Vpřípravku PlaqueOff™ Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná včistých severských mořích upobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

Přípravek je bez umělých barviv, lepku a cukru.


PlaqueOff™ Animal doporučujeme podávat:

  • psům a kočkám, které mají problémy se zubním kamenem
  • preventivně pro zabránění vzniku zubního plaku a zubníhokamene
  • především malým plemenům psů

Dávkovací tabulka:

Velikost Denní dávka Balení 40g vystačí na
Psi & kočky do 10kg 1/2– 1odměrka 4– 8měsíců
Psi 10– 25kg 1– 2odměrky 2– 4měsíce
Psi nad 25kg 2– 3odměrky 2měsíce

Nedojde-li ke zlepšení během 3– 8týdnů, zvyšte dennídávku

Způsob použití:Přípravek nasypejte jednou denně na granule či na vařenou nebo konzervovanou stravu.

Délka užívání:Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Pro malé psy a kočky vydrží jedno baleni (40g) až 8měsíců, pro větší psy 2měsíce.

Velikost balení:40g a 180g

Výrobce:SweDenCare AB, Kiruna, Sweden

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 078–09/C.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
ALAVIS

Historie značky Alavis je příběhem o vášni, odbornosti a závazku k péči o zdraví psů. Díky inovacím, výzkumu a neustálému zlepšování se Alavis stala jednou z nejrespektovanějších značek v oblasti kloubní výživy pro psy. 

Alavis pro psy znamená nejen podporu jejich pohybu, ale také ochranu kloubů. Naše Alavis 5 pro psy je vyvinuto speciálně pro udržení správné funkce kloubů a podporu jejich regenerace. Je to péče, kterou můžete poskytnout svým psům pro aktivní a radostný život.

 

 

Alavis kloubní výživa pro psy je výsledkem dlouhodobého výzkumu a vášně pro zdraví vašich mazlíčků. Jsme tu, abychom vám poskytli možnost nabídnout vašim psům nejlepší péči. Produkty jsou navrženy tak, aby podpořily pohyblivost a pohodlí vašich zvířecích přátel. S Alavis můžete být jisti, že vaši psi dostávají to nejlepší.

Alavis - péče, která vychází z lásky k vašim mazlíčkům a závazku k jejich zdraví. Dejte jim kloubní výživu, která jim pomůže užívat si každý moment bez omezení.

 

Přípravky ALAVIS™ mají:

  • Prověřenou kvalitu
  • Vysoký obsah účinných látek
  • Ověřené složení pro maximální účinek
  • Unikátní suroviny chráněné patentem
Pes s pamlsky

Již od počátku vývoje našich přípravků je vše podřízeno tomu, abychom dosáhli té nejvyšší kvality. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme tak, abychom měli k dispozici suroviny jen v té nejvyšší jakosti. Všichni dodavatelé musí předložit nezávislé osvědčení o složení pro každou surovinu, kterou použijeme ve výrobě, a tato osvědčení jsou poté ještě průběžně kontrolována. Moderní a přesné přístroje v našich laboratořích potvrzují čistotu a účinnost všech složek přípravků uvedených na etiketě.Můžete si být jistí, že od počátku, kdy je produkt vymyšlen, až do doby, kdy opustí výrobu, je mu věnována maximální péče a tu dostává s našimi přípravky i váš mazlíček.