Právě si prohlíží 3 zákazníci.
Značka: Marp

Marp Holistic - Vitamin C 200g

Marp Holistic - Kyselina askorbová/Vitamin C  

Pes si umí vitamin C syntetizovat z glukózy v játrech, avšak při větší potřebě už toto množství není dostatečné. Vitamin C je nezbytný při syntéze

Značka: Marp

Podrobnosti

Marp Holistic - Kyselina askorbová/Vitamin C


Pes si umí vitamin C syntetizovat z glukózy v játrech, avšak při větší potřebě už toto množství není dostatečné.Vitamin C je nezbytný při syntéze kolagenu při stavbě chrupavek a kostí. Působí také jako silnýantioxidant - chráníbuňky proti poškození před volnými radikály.Funguje také jako přírodní antihistaminikum, protože pomáhá snižovat projevy alergií.


  • nezbytný při syntéze kolagenu při stavbě chrupavek i kostí
  • působí výrazněantioxidačně - podporaochrany organismu proti volným radikálům
  • působí jako přírodní antihistaminikum
  • podporuje syntézu karnitinu, který se podílí na odbourávání tuků
  • balení 100g

Složení:
Kyselina askorbová/Vitamin C

999 mg Vitamínu C v1g

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Marp

V holistické řadě přináší Marp receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ našich receptur. Dle holistické tradice naleznete v recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena celá holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou receptury skutečně tradiční. Krmiva se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa.