Právě si prohlíží 9 zákazníků.
VLP
FRONTLINE Combo Spot-On Dog
Značka: Frontline
Velikost balení: 4,02ml

Podrobnosti

FRONTLINE Combo Spot-On Dog


FRONTLINE®Combo poskytuje dvojnásobnou bezpečnost proti blechám.

Obsahuje také růstový inhibitor hmyzu nazývaný IGR ,ktorý brání vývoji larev z vajíček, pokud došlo k jejich nakladení před eliminací blech.
Tím FRONTLINE®Combo brání výskytu nových blech ve vašem domácím prostředí.

FRONTLINE®Combopro psy může být použit u:

Štěňat > 8 týdnů věku nebo ˃ 2 kg hmotnosti


S 2-10 kg

M 10-20 kg

L 20-40 kg

XL 40-60 kgFRONTLINE®Combo umožňuje bojovat proti parazitům psů. Je účinný proti:

  • Blechám

FRONTLINE®combo zabíjí dospělé blechy během 24 hodin po napadení vašeho zvířete.

  • Vajíčkům a larvám blech (díky svému složení obohacenému o IGR)

Místa, kde se vaši mazlíčci nejvíce zdržují, bývají největším rezervoárem blech. 95% blech je v domácím prostředí přítomno ve formě vajíček, larev a kukel (schované v rohožkách, kobercích a polštářích). Vedle eliminace dospělých blech z vašeho zvířete brání FRONTLINE®Combo kontaminaci domácího prostředí vajíčky a larvami blech právě díky IGR. Je proto výhodný pro očistu domácího prostředí. Tato dvojí ochrana umožňuje bojovat proti novému napadení vašeho zvířete.

  • Klíšťatům

FRONTLINE®Combo eliminuje více než 90% klíšťat během 48 hodin po přichycení na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění. Toto riziko je největší 48 hodin po přichycení klíšťěte na zvířeti.

  • Všenkám

FRONTLINE®Spot-On usmrtí všenky na zvířeti nejpozději do 48 hodin


Způsob účinku

•FRONTLINE®není systémový lék: není distribuován krevním oběhem, ale zůstává na povrchu kůže zvířete.

FRONTLINE®zabíjí parazity prostým kontaktem: z místa aplikace se rozšíří na celý povrch těla, koncentruje se v mazových žlázkách a z nich obnovuje účinnou koncentraci na povrchu kůže a srsti.

•FRONTLINE®účinnost přetrvává několik týdnů.
Mazové žlázky hrají roli rezervoáru: kožní maz udržuje ingredience aplikovaného přípravku aktivní a permanentně obnovuje jejich koncentraci na celém těle zvířete. Tak je antiparazitární ochrana udržována týden po týdnu. Tento způsob ukládání a distribuce rovněž vysvětluje odolnost přípravku FRONTLINE®dešti, koupání a šamponování. FRONTLINE®zůstává účinný i po koupání a šamponování, pokud je dodržen interval 48 hodin od aplikace do prvního kontaktu s vodou a pokud není frekvence koupání nebo šamponování častější než 1x týdně.

•FRONTLINE®působí na nervový systém parazitů.

Když zasažené blechy hynou, přemísťují se na povrch těla. Proto se může stát, že uvidíte více blech na svém zvířeti po zahájení léčby přípravkem FRONTLINE®!

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Frontline

Přípravky řady FRONTLINE® jsou antiparazitární veterinární léčivé přípravky. Umožňují bojovat proti parazitům domácích mazlíčků. V sortimentu FRONTLINE®existují specifická balení pro psy, kočky nebo fretky.