Značka: Tetra
Velikost balení: 3ks

Náplň proti řase TETRA EasyCrystal A 250 / 300 - 10-30l 3ks

Obsahuje přípravek pro odstraňování řas s dlouhotrvajícím účinkem, který bezpečně působí proti řasám. Pro akvária o objemu 10 až 30 L.
Značka: Tetra
Velikost balení: 3ks

Podrobnosti

EasyCrystal FilterPack pomocí intenzivní mechanické a biologické filtrace pomáhá udržovat vaši akvarijní vodu křišťálově čistou.

- Bezpečně odstraňuje řasy – pro křišťálově čistou vodu
- Trvale působí proti řasám – brání dalšímu růstu řas
- Používá se v akváriích o objemu 10 – 30 litrů
- Vhodný pro filtry EasyCrystal Filter 250 / 300 a ReptoDecoFilter
- Mechanická a biologická filtrace: dvouvrstvá filtrační textilie účinně odstraňuje i ty nejmenší vznášející se částice, díky čemuž poskytuje křišťálově čistou vodu.
- Hrubý předfiltr: bílá filtrační textilie
- Jemný filtr s malými póry: bílá filtrační textilie
- Přípravek pro odstraňování řas s depotním účinkem: voda trvale protékající filtrem zajišťuje rovnoměrné a správné dávkování účinné látky
- Praktické úchyty pro rychlou a jednoduchou výměnu filtrační patrony

Pro zajištění vynikající filtrace vyměňujte filtrační patronu každé 4 týdny. Zelená strana filtrační patrony musí směřovat k přední straně filtru EasyCrystal Filter. V případě Tetra ReptoDeco filtru zelená strana filtrační patrony musí směřovat dovnitř.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Tetra

Tetra je výrobce té nelepší akviristivké techniky, doplňků, krmiv a prostředků na úpravu vody. Již celá řada akvaristů se přesvědčila o kvalitě značky Tetra. V bezedné misce na vzorkové prodejně Tetru velice rádi doporučujeme, protože ji máme osobně vyzkoušenou. Vše je jasně popsáno i na obalech a příbalových materiálech produktů tak, aby vše pochopil i úplný začátečník. Přesvědčte se sami.