Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Značka: NutriHorse
Věk: hříbě, dospělý
Velikost balení: 700 g

NutriHorse Silybum Marianum 700 g

Pro koně při léčbách, otravách a jako prevence.
Značka: NutriHorse
Věk: hříbě, dospělý
Velikost balení: 700 g

Podrobnosti

NutriHorse SILYBUM MARIANUM je mletý plod ostropestřce mariánského prostý oleje, jehož účinnou hlavní složkou je Silymarin, vykazující ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám (hepatoprotektivum). Používá se k celkové detoxikaci organismu, k posílení imunity a podporuje tvorbu žluči. Přípravek je vhodné podávat jak dlouhodobě (preventivně), tak i krátkodobě ve zvýšených dávkách při a po dlouhodobých léčbách a otravách. Vhodné podávat na jaře jako kúru na vyčištění a posílení organismu.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
NutriHorse


Vývoj receptur

Receptury doplňkových krmiv Nutri Horse jsou sestaveny na základě živinových parametrů objemné píce v České republice a v souladu s posledními informacemi z oblasti výzkumu a vývoje výživy a krmení koní. Stále se snažíme o vylepšování jejich složení s ohledem na zkušenosti našich zákazníků a jejich koní.

Výrobce

Doplňková krmiva NutriHorse Müsli jsou vyráběna předním privátním holandským výrobcem, který má s výrobou müsli mnohaleté zkušenosti, které se odráží na kvalitě výsledného krmiva. Doplňková vitaminominerální doplňky Nutri Horse vyrábíme přímo v České Republice, kde má výroba našich vitaminových přípravků dlouholetou tradici.

Výroba

Při výrobě doplňkových krmiv Nutri Horse jsou využívány nejmodernější technologické postupy, které zajišťují požadované zpracování vstupních surovin a tím vysokou kvalitu krmiv s ohledem na jejich stravitelnost, využitelnost a zdravotní nezávadnost.