Právě si prohlíží 5 zákazníků.
1.021 Kč
PAVO EasyMix NEW 15 kg
Značka: Pavo
Věk: dospělý
Velikost balení: 15 kg

PAVO EasyMix NEW 15 kg

Pavo EasyMix je velmi vhodné krmivo pro všechny rekreační koně, ale zejména pro koně citlivé na cukr, koně s bezobilnou dietou a nenáročné koně.
Značka: Pavo
Věk: dospělý
Velikost balení: 15 kg
Skladem

Podrobnosti

Pavo EasyMix je müsli s vysokým obsahem vlákniny, bez obilovin a melasy a obsahuje jen velmi malé množství cukru, škrobu a energie. Koně a poníci, kteří nepracují nebo jezdí pouze rekreačně, často nepotřebují mnoho energie navíc. Pavo EasyMix obsahuje kromě malého množství energie i velmi nízký obsah cukru a škrobu. Je také bez obilovin a melasy, ale obsahuje všechny vitamíny a minerály, které váš kůň potřebuje. 

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Pavo

V minulosti byl kůň používán k práci na poli nebo na tahání kočárů. V dnešní době hrají  důležitou roli ve vztahu mezi člověkem a koněm jiné faktory. Kůň je partnerem s vysokou emocionální rolí ve sportu a volných chvílích. Nezměnilo se však pouze využití koně. Ale také jeho živinové potřeby.


Kvalita

Pavo klade svůj standard kvality na stejnou úrověň, která platí pro potraviny: Kvalita krmiv musí být na nejvyšší úrovni a splňovat nejvyšší požadavky.

Pavo garantuje:
  • maximální úpravu obilovin pro optimální trávení
  • suroviny, které nevážou vodu
  • organicky vázané minerály a mikroprvky (železo, měď, zinek, mangan) pro lepši využitelnost
  • nepřítomnost živočišných mouček
  • vysoce stravitelnou vlákninu
  • vysokou kvalitu proteinu v surovinách

Cílem je, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při výrobě krmiv. Každý dodavatel je podroben analýze rizik, která zahrnuje všechny procesy od vzniku suroviny až po její dodání do Pava.