Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Novinka
Simple Solution Multi-Surface Disinfectant Cleaner - dezinfekční prostředek na různé povrchy, 750 ml (účinný proti koronaviru)
Značka: Simple Solution

Simple Solution Multi-Surface Disinfectant Cleaner - dezinfekční prostředek na různé povrchy, 750 ml (účinný proti koronaviru)

Revoluční dezinfektant, který ničí 99,9% bakterií a je účinný proti koronaviru. Dezinfekční prostředek na různé povrchy od Simple Solutions využívá Byotrol, revoluční bakterie-ničící technologii, která zabíjí 99,99% bakterií, díky čemuž jsou nepříjemné zápachy odstraněny a ne jen maskovány. Produkt vytváří na površích dlouhotrvající ochrannou bariéru. Jeho čistící účinky pomohou udržet váš domov ultra čistý, se svěží vůní. Obsah 750ml
Značka: Simple Solution

Podrobnosti


Multi-Surface Disinfectant Cleaner - dezinfekční prostředek na různé povrchy, 750 ml


Nový revoluční dezinfekční prostředek od společnosti Simple Solution dokáže účinně zničit až 99,99% choroboplodných zárodků a zároveň neutralizuje nepříjemné zápachy. Produkt po jeho aplikaci a následném uschnutí i nadále poskytuje ochranu proti bakteriím a virům. Na tvrdých površích je tato ochrana účinná až po dobu 24 hodin. Na rozdíl od tradičních produktů pro udržování hygieny v domácnostech s domácími mazlíčky, tento produkt neobsahuje alkohol nebo bělidlo, díky čemuž je šetrný vůči různým povrchům a je bezpečný pro použití v domácnostech.


Na základě výrobcem podložených protokolů je prokázána biocidní účinnost pro tyto mikroorganismy:» Koronavirus - čas potřebný pro biocidní účinek - 1 minuta
» Virus H1N1 (prasečí chřipka) - čas potřebný pro biocidní účinek - 1 minuta
» Norovirus - čas potřebný pro biocidní účinek - 30 minut
» Escherichia coli - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Pseudomonas aeruginosa - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Staphylococcus aureus - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Enterococcus hirae - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Listeria monocytogenes - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Salmonella typhimurium - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut
» Staphylococcus aureus (MRSA) - čas potřebný pro biocidní účinek - 5 minut


Hlavní vlastnosti dezinfekčního prostředku Simple Solution

» Zabíjí 99,99% bakterií a virů
» Účinný proti koronaviru, prošel testem EN 14476 proti koronaviru do 60 sekund
» Efektivní i proti norovirům, kočičímu kaliciviru, chřipce A (prasečí chřipka H1N1), salmonele, T. mentagrophytes, E. coli, Listerii a MRSA
» Složení dezinfekčního prostředku poskytuje až 24 hodinovou ochranu domácnosti
» Účinný během několika sekund s dlouhotrvajícím účinkem
» 3 v 1 - čistí, dezinfikuje a osvěžuje
» Odstraňuje silné zápachy po domácích mazlíčcích
» Speciálně určený pro domácnosti s domácími mazlíčky
» Vhodný na tvrdé a měkké povrchy
» Složení bez bělidel, amoniaku a fenolu
» Určený na péči o podlahu a různé povrchy
» Ideální k použití na podestýlkách, v chovatelských stanicích, na přepravkách, plastech, laminátech


Návod na použití
  1. Před použitím čisticího prostředku odstraňte nadměrné nečistoty (bláto) a tekutiny z čištěného povrchu. Aby nedošlo k případnému poškození čištěného povrchu, doporučujeme výrobek nejdříve nanést na malou část povrchu, kterou není vidět.
  2. Důkladně nasprejujte čištěný povrch ze vzdálenosti 10-20cm a nechte působit. Sprej nanášejte přímo na čištěný povrch a zabraňte kontaktu s tváří a očima.  3. Po dvou minutách setřete povrch hadrem nebo papírovým ubrouskem. Povrch není nutné oplachovat. Nechte povrch důkladně uschnout před tím než na něj opět pustíte vaše domácí mazlíčky.


Dezinfekční prostředek na různé povrchy od Simple Solutions využívá Byotrol, revoluční bakterie-ničící technologii, která zabíjí 99,99% bakterií, díky čemuž jsou nepříjemné zápachy odstraněny a ne jen maskovány. Produkt vytváří na površích dlouhotrvající ochrannou bariéru. Jeho čistící účinky pomohou udržet váš domov ultra čistý, se svěží vůní.


Účinné látky: didecyl(dimethyl)amonium-chlorid 0,56g/100g, alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid (ADBAC/BKC(C12-C16)) 0,14g/100g. Obsahuje: méně než 5 % kationtové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, EDTA a její soli, parfémy, Limonene, Citral.


Byotrol a Byotrol Pet Care logo jsou ochrannými známkami společnosti Byotrol plc.


Bezpecnostni-list

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.