Právě si prohlíží 2 zákazníci.
Značka: EINHELL

Aku Ruční Vysavač Samostatně BEZ Akumulátoru

Akumulátorový tyčový vysavač Einhell TE-SV 18 Li-Solo je ideální pomocník při vysávání chlupů doma, na chatě či v autě.
Značka: EINHELL

Podrobnosti

Naše zvířecí kamarády máme nade všechno rádi...ale ty chlupy...ty jsou prostě všude .

Tyčový akumulátorový vysavač je proto pro každého chovatele ideální pomocník. Zvlášť, když je variabilní, má rotační kartáč a speciální nástavce pro čištění auta...a za skvělou cenu. K tomu od jednoho z největších německých výrobců ručního nářadí, pověstného svou kvalitou.

Akumulátor není narozdíl od jiných výrobců vestavěný, ale vyměnitelný (!). Navíc je součástí multifunkčního a mezi sebou zaměnitelného bateriového systému Einhell Power X-Change, a je tak použitelný pro veškeré nářadí značky Einhell.Pokud je právě používaná baterie prázdná, lze ji snadno vyměnit za plně nabitou. V závislosti na baterii lze dosáhnout také velmi dlouhé doby chodu, protože například 6 Ah baterie poskytuje vysavači až 80 minut provozu v režimu ECO. Čtyři LED diody bodového osvětlení a kloub na hlavici vysavače, který lze otáčet ve dvou osách, umožňují snadné čištění i tmavých a těžko dostupných míst, jako jsou místa pod postelí nebo skříní. Pogumovaná kolečka jsou tichá a chrání citlivé podlahové krytiny, jako jsou parkety. Díky kompaktní a lehké konstrukci se akumulátorový vysavač snadno drží, a to i při dlouhé práci. Díky tomu je vysávání hračkou. Účinný systém trojitého filtru skládající se z předfiltru, výměnného a omyvatelného skládaného filtru, filtru motoru a integrovaného cyklonového oddělovače zajišťují čistý odpadní vzduch a účinné sání s vysokým sacím výkonem. Zásobník na nečistoty se jednoduše vyprázdní stisknutím tlačítka, takže není potřeba další sáček. To je šetrné k životnímu prostředí, šetří peníze achrání to i uživatele, protože nepřichází do kontaktu s nečistotami. Vysavač lze přizpůsobit každé situaci pomocí dvou nastavitelných sacích výkonů. Režim ECO lze použít pro běžné nečistoty a pro maximální dobu chodu, zatímco režim BOOST zajišťuje maximální sací výkon pro odolné nečistoty, např. na koberci. Díky kombinaci dvou designů je akumulátorový vysavač praktickým zařízením 2v1. Uplatní se jako malý a lehký ruční vysavač nebo velký tyčový na úklid podlah, kde zaujme svou perfektní ovladatelností. Podlahová hubice je navržena k odstranění prachu a odolných nečistot z podlah, koberců a rohoží. Kartáč lze také snadno sejmout a vyčistit. Součástí dodávky je nástěnný držák, který poskytuje prostor pro uložení vysavače a příslušenství tak, aby bylo vše přehledně uloženo, ale vždy na dosah. Dodávaná flexibilní úzká hubice se ideálně hodí pro vysávání na těžko dostupných místech, například mezi sedadly v autě. K chodu vysavače postačí jediné stisknutí vypínače. Tlačítko napájení není nutné trvale držet. Baterie a nabíječka je součástí setu, u samostatného produktu v balení není. Lze jí rovněž doobjednat zde, nebo v silnějším provedení.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
EINHELL

Einhel je jeden z největších německých výrobců ručního nářadí s globální působností. Společnost byla založena v roce 1964.
V současné době působí ve 44 zemích světa, a zaměstnává více než 2000 spolupracovníků. 
Ačkoli se zaměřuje na "hobby" nářadí, její produkty vynikají vysokou kvalitou a trvanlivostí. A skvělým poměrem cena/kvalita.

Její řada Power X-Change je v současné době nejširší a nejucelenější řada akumulátorového nářadí s jedním standardem akumulátoru.
Akumulátorové nářadí jde cestou udržitelnosti, snižuje spotřebu elektrické energie a eliminuje fosilní paliva.

Vybrali jsme od této značky několik produktů, které se skvěle hodí v denní praxi chovatelů.