Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Značka: EINHELL

Power X-Change startovací sada 4mAh

Startovací sada Einhell 18V 4Ah PXC je ideálním základem pro vytvoření nebo rozšíření řady Power X-Change ve vaší domácnosti.
Značka: EINHELL

Podrobnosti

Startovací sada s 18V 4 Ah dobíjecí baterií Power X-Change PLUS a vysokorychlostní nabíječkou baterií je členem multifunkčního a neomezeně kombinovatleného systému dobíjecích baterií Power X-Change od společnosti Einhell. Univerzálně použitelné baterie Power X-Change poskytují energii a výkon všem akumulátorovým nástrojům z rodiny produktů v dílně i zahradě. Nabíječky ze série lze také univerzálně použít pro každou dobíjecí baterii PXC. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: Jedna dobíjecí baterie a jedna nabíječka pro všechny nástroje nejen šetří značné náklady na nákup, univerzální použití také pomáhá chránit životní prostředí a poskytuje flexibilitu jak v domácnosti tak i na zahradě. Rovněž eliminuje nepořádek a chaos s různými dobíjecími bateriemi a nabíječkami pro každý samostatný nástroj. Vysoce kvalitní dobíjecí baterie odolává paměťovému efektu a samovybíjení běžně spojenému s bateriemi a dodává konstantní vysoký výkon. 18 V 2,5 Ah Power X-Change je ideální základní dobíjecí baterie z rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití TWIN-PACK pro 36 V použití. Aktivní systém řízení baterie řízený procesem ABS má mikroprocesor pro trvalé sledování parametrů baterie. Tím je zajištěna maximální bezpečnost, optimální výkon zařízení, maximální doba provozu a maximální životnost. Aktuální úroveň nabití lze zkontrolovat na 3stupňovém LED displeji. Pouzdro je navrženo tak, aby bylo odolné proti prachu, korozi a mechanickým vlivům. K dispozici je zapuštěná rukojť, která umožňuje snadné vyjmutí baterie z každého nástroje. Díky své kompaktnosti zabírá vysokorychlostní nabíječka baterií málo místa. Pro snadné zavěšení na zeď jsou zde integrovaná závěsná oka. Vysokorychlostní technologie nabíjení znamená krátké doby nabíjení a pro optimální nabíjení a maximální bezpečnost je baterie trvale sledována inteligentním systémem správy nabíjení. Režim obnovení umožňuje znovu aktivovat hluboce vybité baterie. Všechny aktuální informace poskytuje 6stupňový indikátor LED úrovně nabití.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
EINHELL

Einhel je jeden z největších německých výrobců ručního nářadí s globální působností. Společnost byla založena v roce 1964.
V současné době působí ve 44 zemích světa, a zaměstnává více než 2000 spolupracovníků. 
Ačkoli se zaměřuje na "hobby" nářadí, její produkty vynikají vysokou kvalitou a trvanlivostí. A skvělým poměrem cena/kvalita.

Její řada Power X-Change je v současné době nejširší a nejucelenější řada akumulátorového nářadí s jedním standardem akumulátoru.
Akumulátorové nářadí jde cestou udržitelnosti, snižuje spotřebu elektrické energie a eliminuje fosilní paliva.

Vybrali jsme od této značky několik produktů, které se skvěle hodí v denní praxi chovatelů.