85 Kč
Český výrobek
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development
Značka: Brit
Věk: kotě
Chuť: drůbež, kuře
Velikost pytle: Vzorek
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 0,4 kg

Hypoalergenní receptura pro koťata (1-12 měsíců) a březí nebo kojící kočky
Značka: Brit
Věk: kotě
Chuť: drůbež, kuře
Velikost pytle: Vzorek
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní

Podrobnosti

Brit Care Cat Grain-Free Kitten

Healthy Growth & Development


Hypoalergenní receptura "čerstvé kuře & krůta". Kompletní krmivo pro koťata a březí a kojící kočky.


Receptura pro vysokou stravitelnost

Vysoce stravitelná, bezobilná receptura bohatá na nezbytné živiny pokrývá energetické potřeby březích a kojících koček a podporuje vývoj koťat během těhotenství. Probiotika a prebiotika pomáhají udržovat normální zdravá střeva a imunitní systém.

Imunita a zdravý vývoj

Kolostrum obsahuje imunoglobuliny, protilátky, které pomáhají budovat imunitu kotěte. Obsahuje i látky, které pomáhají chránit čerstvě narozené kotě před viry a bakteriemi a omezují vznik alergických reakcí.

Zrak a zdraví srdce

Receptura s vysokým obsahem proteinů s přidaným taurinem pomáhá udržovat růst a vývoj svalové hmoty, podporuje dobrý zrak a zdravé srdce a dodává energii na nové objevy a hraní. Optimální kombinace vitamínů a organických stopových prvků podporuje každodenní aktivity a zdraví.

Zdravé potomstvo

Správný obsah vápníku, fosforu, hořčíku, vitamínu D, komplexu vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin v kompletním krmivu pro březí a kojící kočky zajistí narození zdravých koťátek a působí preventivně proti křivici.


Složení

Dehydratovaný krocan (30%), čerstvé kuřecí maso (26%), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 12%), žlutý hrách (12%), cizrna (8%), lososový olej (3%), hydrolyzovaná kuřecí játra (2%), lněné semínko (2%), sušená jablka (2%), pivovarské kvasnice (1%), kolostrum (0,5%), sušený heřmánek (0,5%), minerály, sušený rakytník (0,3%), sušené brusinky (0,2%), frukto-oligosacharidy (0,025%), mannan-oligosacharidy (0,02%), juka schidigera (0,01%), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg).

Analytické složky: hrubý protein 38,0%, hrubý tuk 18,0%, hrubá vláknina 1,5%, hrubý popel 7,2%, vlhkost 10,0%, omega-3 0,5%, omega-6 2,2%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, sodík 0,5%, hořčík 0,1%.

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 23000 IU, vitamín D3 (E671) 1000 IU, vitamín E (3a700) 800 mg, vitamín C (3a312) 400 mg, taurin (3a370) 2800 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, cholinchlorid (3a890) 2800 mg, biotin (3a880) 2,5 mg, vitamín B1 (3a821) 12 mg, vitamín B2 15 mg, niacinamid (3a315) 60 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 50 mg, vitamín B6 (3a831) 12 mg, kyselina listová (3a316) 3 mg, vitamín B12 0,05 mg, zinek (3b606) 140 mg, železo (3b106) 55 mg, mangan (3b504) 65mg, jodid draselný (3b201) 4,5 mg, měď (3b406) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg, L-methionin (3c305) 2500 mg.

Metabolizovatelná energie

4,000 kcal/kg. Obsahuje přírodní antioxidanty schválené EU: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306), askorbyl-palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu. 

Krmný návod

Krmivo podávejte suché nebo navlhčené vlažnou vodou. Vždy zajistěte, aby měla vaše kočka dostatek čerstvé pitné vody. Krmivo by mělo být volně dostupné po celý den. Pokud podáváte krmivo poprvé, smíchejte jej s předešlým krmivem, abyste usnadnili přechod na nové. Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření znovu uzavřete. 

Datum expirace a číslo šarže je uvedeno na obalu.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Brit

Značka Brit má bohatou historii sahající až do roku 1998, kdy byla založena skupinou vášnivých odborníků na výživu zvířat. Jejich cílem bylo vytvořit krmivo, které by bylo nejen lahodné, ale také vysoce kvalitní a živinami bohaté. Od té doby se společnost Brit stala jedním z předních výrobců krmiva pro mazlíčky na celém světě. Nabízí široký výběr krmiv, které jsou speciálně vyvinutý pro psy a kočky všech věkových kategorií. Brit care klade velký důraz na kvalitu, a proto jsou veškerá krmiva pečlivě vybírána a testována, aby splňovala veškeré standardy. Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček.

 

 

Krmiva Brit jsou vytvořena z kvalitních surovin, které zajišťují vašemu mazlíčku všechny důležité živiny a vitamíny. Zdraví vašeho chlupatého přítele je naším hlavním zájmem, a proto jsou naše krmiva bohatá na všechny životně důležité živiny pro správný růst a vývoj. 

 

 

 

Pro psy a kočky nabízíme granule Brit s různými složeními, která jsou přizpůsobena podle jejich věku a velikosti. Pokud hledáte speciální krmiva pro s alergiemi nebo náročnými dietními potřebami, máme pro tyto případy řešení také připravena. Navíc se značka Brit angažuje v ochraně životního prostředí a podporuje udržitelnost, což znamená, že vaše volba prospívá nejen vašemu mazlíčku, ale i planetě. Brit Care - Skvělý pro psy, šetrný k přírodě.

BRIT A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

VAFO, a s ním i BRIT, je jedním ze zakládajících členů Koalice pro udržitelnost domácích mazlíčků v Evropě. Snaží se mírnit dopad na životní prostředí všech svých značek a počátkem roku 2022 společnost přijala strategii udržitelnosti se závazky do roku 2025.

Jsou jimi:

  • snížení emisí CO2 ve všech procesech
  • využívání až 95 % recyklovatelných materiálů v obalech
  • nárůst využití udržitelných ingrediencí o 50 %
  • využití obnovitelných zdrojů energií ve výrobě alespoň z 25%
  • odpovědné chování všech zaměstnanců (např. o 50% méně tištěných dokumentů, žádné plasty, digitalizace
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmiv značky BRIT je srovnatelná s výrobky dováženými ze zámoří. Díky dostupnosti a českému původu krmivo ale necestuje přes půl světa a šetří tedy uhlíkovou stopu. Do distribuce navíc nezasahuje vytíženost lodní a letecké dopravy, a není tedy tak pravděpodobné, že bude Vámi chtěné krmivo ve výpadku. Značka neustále vyvíjí a zlepšuje své receptury, aby každý z našich mazlíčků mohl mít krmivo, jaké potřebuje, a jaké mu vyhovuje. Krmiva jsou navržena tak, aby byla dobře stravitelná a poskytla všem čtyřnožcům optimální skladbu výživy. Díky tomu stačí našim zvířecím společníkům menší krmné dávky, což ve výsledku ušetří chovateli peníze.