Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Velikost pytle: malé
Zdraví a dieta: bez omezení
Velikost balení: 400 g

PrimaCat Salmon Indoor Adult 400 g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící uvnitř s lososem
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Velikost pytle: malé
Zdraví a dieta: bez omezení
Velikost balení: 400 g

Podrobnosti

Toto kompletní krmivo bohaté na lososa je ideální pro ty kočky, které milují ryby. Naše krmivo s lososem je vhodné pro aktivní domácí kočky. Díky obsaženým omega mastným kyselinám podporuje zdravou srst a kůži. Kočky musí získávat energii z dobře vstřebatelných živočišných bílkovin, proto je 90 % bílkovin v tomto produktu živočišného původu. Naše krmivo s lososem obsahuje aminokyseliny, které jsou pro kočky nezbytné. Postarali jsme se také o vyvážení obsahu taurinu a vitamínů. Kompletní krmiva PrimaCat jsou vždy zcela bez pšenice, kukuřice a cukru. Směs pěti superpotravin ve všech našich suchých krmivech funguje jako přírodní zdroj antioxidantů a zajišťuje blaho kočky ve všech životních fázích.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaCat
Nakrmit kočku je umění, a proto jsme při plánování nové řady PrimaCat naslouchali těm nejlepším odborníkům: majitelům koček. Hlavní surovinou krmiv pro kočky PrimaCat je vždy maso nebo ryby a neobsahují žádnou pšenici, kukuřici ani přidaný cukr. Každý produkt PrimaCat má vysoký obsah masa a je navržen tak, aby naplnil nutriční potřeby vaší kočky při každém soustu.

KLASICKÉ MOKRÉ KRMIVO


Kočky jsou masožravci, proto je maso hlavní a nejdůležitější složkou našich kompletních krmiv. V klasické řadě masových kapsiček PrimaCat najdete 88 % masa a živočišných derivátů, naopak jsme vynechali pšenici a cukr. Protože kočka má přirozeně nízký pocit žízně, je pro ni důležité tyto tekutiny doplnit z potravy. I na to jsme v PrimaCat mysleli a vytvořili přesně vyvážený poměr 50/50 nudliček a šťávy/želé. Víme, že krmení kočky je svým způsobem umění, a proto jsme také kladli důraz na vytvoření obzvlášť chutné receptury, které vaše kočka jen stěží odolá.


PAMLSKY

PrimaCat Treats jsou skvělou odměnou a pochoutkou pro vaši kočku. Obsahují celou řadu důležitých vitamínů řady A, D a E včetně taurinu a zároveň jsou bez cukru. Křupavé, poloměkké, či měkké pamlsky – které si vaše kočka vybere?

SUCHÉ KRMIVO

Sortiment krmiv pro kočky PrimaCat bez obilovin byl vyvinut na základě přání chovatelů a majitelů koček. Obiloviny byly v našich suchých krmivech nahrazeny alternativními zdroji sacharidů, které jsou vhodnější pro kočky s citlivou trávicí soustavou. Vysoký obsah masa poskytuje dostatek energie i aktivnějším kočkám