Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Velikost balení: 85 g

PrimaCat Classic Salmon in gravy sterilized 85 g

 • Kompletní krmivo pro kočky s lososem
 • Poměr nudliček a šťávy 50:50
 • Uzpůsobeno potřebám pro vykastrované kočky
 • Bez obilovin a přidaného cukru
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Velikost balení: 85 g

Podrobnosti

Kapsička s lososem ve šťávě pro kastrované kočky


Receptura je navržena pro specifické potřeby kastrovaných koček, ale je vhodná pro všechny dospělé kočky.

Mokrá krmiva PrimaCat pro sterilizované kočky jsou masitá a zcela bez obilovin, kukuřice, sóji a geneticky modifikovaných přísad či přidaného cukru.


Co je o kapsičce PrimaCat Classic Salmon dobré vědet?

 • kompletní krmivo pro kočky s lososem
 • poměr nudliček a šťávy 50:50
 • uzpůsobeno potřebám pro vykastrované kočky
 • vhodné pro řízení hmotnosti
 • podporuje zdraví močových cest
 • bez obilovin a přidaného cukru
 • vyrobeno v Evropě

S mokrým krmivem PrimaCat - lososve šťávě pro sterilizované kočky můžete své kočce snadno poskytnout výživnou porci masité kompletní stravy, která obsahuje všechny živiny, jež vaše kočka potřebuje. Kapsička obsahuje způli bohatou omáčku a způli lahodné nudličky s lososovou příchutí, které jsou z 88 % tvořeny masem živočišného původu. Tato chutná receptura je navržena pro specifické potřeby kastrovaných koček, ale je vhodná pro všechny dospělé kočky.

Kastrace i sterilizace u koček vyvolává změny v hormonální činnosti, které vedou ke snížené spotřebě energie. Úroveň aktivity koček může rovněž poklesnout, ale jejich chuť k jídlu se obvykle zvýší. U kastrovaných koček se navíc mohou snadno vytvořit močové kameny. Tyto faktory byly v krmivu PrimaCat pro kastrované kočky zohledněny na základě nižšího obsahu tuku, který podporuje kontrolu hmotnosti, a také s optimálním obsahem hořčíku a poměrem vápníku a fosforu, který podporuje zdraví močových cest. Kočka má přirozeně slabší potřebu pít, proto mokré krmivo také dodává kočce potřebnou hydrataci, která pomáhá udržovat močové cesty v dobrém stavu.

Pro podporu lesklé srsti, zdravé kůže a silných drápů kočky je mokré krmivo obohaceno o biotin a zinek. Vyvážený obsah aminokyselin zajistí, že se vaší kočce dostane dostatečné množství potřebných aminokyselin, jako je například taurin, který je pro kočky životně důležitý.

Mokrá krmiva PrimaCat pro sterilizované kočky jsou masitá a zcela bez obilovin. V řadě mokrých krmiv pro kastrované kočky Classic si také můžete vybrat mokré krmivos krůtí příchutínebo obě příchutěv praktickém balení, které obsahuje šest kapsiček od každého.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaCat
Nakrmit kočku je umění, a proto jsme při plánování nové řady PrimaCat naslouchali těm nejlepším odborníkům: majitelům koček. Hlavní surovinou krmiv pro kočky PrimaCat je vždy maso nebo ryby a neobsahují žádnou pšenici, kukuřici ani přidaný cukr. Každý produkt PrimaCat má vysoký obsah masa a je navržen tak, aby naplnil nutriční potřeby vaší kočky při každém soustu.

KLASICKÉ MOKRÉ KRMIVO


Kočky jsou masožravci, proto je maso hlavní a nejdůležitější složkou našich kompletních krmiv. V klasické řadě masových kapsiček PrimaCat najdete 88 % masa a živočišných derivátů, naopak jsme vynechali pšenici a cukr. Protože kočka má přirozeně nízký pocit žízně, je pro ni důležité tyto tekutiny doplnit z potravy. I na to jsme v PrimaCat mysleli a vytvořili přesně vyvážený poměr 50/50 nudliček a šťávy/želé. Víme, že krmení kočky je svým způsobem umění, a proto jsme také kladli důraz na vytvoření obzvlášť chutné receptury, které vaše kočka jen stěží odolá.


PAMLSKY

PrimaCat Treats jsou skvělou odměnou a pochoutkou pro vaši kočku. Obsahují celou řadu důležitých vitamínů řady A, D a E včetně taurinu a zároveň jsou bez cukru. Křupavé, poloměkké, či měkké pamlsky – které si vaše kočka vybere?

SUCHÉ KRMIVO

Sortiment krmiv pro kočky PrimaCat bez obilovin byl vyvinut na základě přání chovatelů a majitelů koček. Obiloviny byly v našich suchých krmivech nahrazeny alternativními zdroji sacharidů, které jsou vhodnější pro kočky s citlivou trávicí soustavou. Vysoký obsah masa poskytuje dostatek energie i aktivnějším kočkám