Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Velikost balení: 40 g

PrimaCat Treats Crunchy Anti-hairball 40 g

Křupavý pamlsek anti-hairball
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Velikost balení: 40 g

Podrobnosti

Křupavé kapsičky PrimaCat pro prevenci vzniku trichobezoárů jsou výtečné hovězí pamlsky s křupavým povrchem a bohatou měkkou náplní. Hlavní funkcí pamlsků je zabránit vzniku trichobezoárů v zažívacím traktu koček. Doplněny jsou také vitamíny A, D, E a taurin, které jsou pro kočky důležité. Tyto pamlsky neobsahují obiloviny, jsou tedy vhodné i pro kočky alergické na obiloviny. Výrobky PrimaCat nikdy neobsahují přidaný cukr.

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Surový protein 35,0 %, surový tuk 20,0 %, surová vláknina 4,0 %, surový popel 8,0 %. Metabolizovatelná energie: 3985 kcal/kg.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG

Vitamín A (3a672a) 9000 IU, vitamín D3 (3a671) 630 IU, vitamín E (3a700) 90 mg, taurin (3a370) 1000 mg.

Vhodné pro všechny dospělé kočky. Nedoporučuje se pro koťata do 4 měsíců.

Podávejte jako pamlsek. Viz návod ke krmení. Ujistěte se, že vaše kočka má vždy dostatek pitné vody.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaCat
Nakrmit kočku je umění, a proto jsme při plánování nové řady PrimaCat naslouchali těm nejlepším odborníkům: majitelům koček. Hlavní surovinou krmiv pro kočky PrimaCat je vždy maso nebo ryby a neobsahují žádnou pšenici, kukuřici ani přidaný cukr. Každý produkt PrimaCat má vysoký obsah masa a je navržen tak, aby naplnil nutriční potřeby vaší kočky při každém soustu.

KLASICKÉ MOKRÉ KRMIVO


Kočky jsou masožravci, proto je maso hlavní a nejdůležitější složkou našich kompletních krmiv. V klasické řadě masových kapsiček PrimaCat najdete 88 % masa a živočišných derivátů, naopak jsme vynechali pšenici a cukr. Protože kočka má přirozeně nízký pocit žízně, je pro ni důležité tyto tekutiny doplnit z potravy. I na to jsme v PrimaCat mysleli a vytvořili přesně vyvážený poměr 50/50 nudliček a šťávy/želé. Víme, že krmení kočky je svým způsobem umění, a proto jsme také kladli důraz na vytvoření obzvlášť chutné receptury, které vaše kočka jen stěží odolá.


PAMLSKY

PrimaCat Treats jsou skvělou odměnou a pochoutkou pro vaši kočku. Obsahují celou řadu důležitých vitamínů řady A, D a E včetně taurinu a zároveň jsou bez cukru. Křupavé, poloměkké, či měkké pamlsky – které si vaše kočka vybere?

SUCHÉ KRMIVO

Sortiment krmiv pro kočky PrimaCat bez obilovin byl vyvinut na základě přání chovatelů a majitelů koček. Obiloviny byly v našich suchých krmivech nahrazeny alternativními zdroji sacharidů, které jsou vhodnější pro kočky s citlivou trávicí soustavou. Vysoký obsah masa poskytuje dostatek energie i aktivnějším kočkám