38 Kč
PrimaCat Treats Softy chicken with catnip  50 g
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Velikost balení: 50 g

PrimaCat Treats Softy chicken with catnip 50 g

  • Vlhčené měkké, kuřecí pamlsky
  • Přidaná šanta kočičí pro zvládání stresu
  • Bez obilovin
  • Bez přidaného cukru
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Velikost balení: 50 g

Podrobnosti

Měkké pamlskyPrimaCat se šantou kočičí


Delikátní měkké kuřecí pamlsky PrimaCat jsou ideální odměnou a povzbuzením vaší kočky.

Šanta kočičí přidaná do pamlsku pomáhá podporovat zotavení ze stresových situací a podporuje zdravou funkci žaludku.


Měkké pamlsky PrimaCat Softy chicken with catnip:

  • je možné snadno nalámat na menší kousky
  • obsahují šantu kočičí, která podporuje zvládání stresu
  • jsou bez obilovin a bez přidaného cukru
  • se výrabí v Evropě

SLOŽENÍ

Dehydrovaný kuřecí protein 35,0 %, žlutý hrách, tekutý rostlinný škrob, kolagen, šťáva z drůbežích jater 5,0 %, sušená šanta kočičí 1,0 %, lososový olej.

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Surový protein 33,0 %, surový tuk 13,0 %, vlhkost 10,0 %, surový popel 7,0 %, surová vláknina 1,2 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,6 %. Metabolizovatelná energie: 3150 kcal/kg.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG

Přírodní konzervanty: kyselina citrónová (E 330), DL-kyselina jablečná (E 296).

Vhodné pro všechny dospělé kočky. Nedoporučuje se pro koťata do 4 měsíců. Podávejte jako pamlsek. Viz návod ke krmení. Ujistěte se, že vaše kočka má vždy dostatek pitné vody.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaCat
Nakrmit kočku je umění, a proto jsme při plánování nové řady PrimaCat naslouchali těm nejlepším odborníkům: majitelům koček. Hlavní surovinou krmiv pro kočky PrimaCat je vždy maso nebo ryby a neobsahují žádnou pšenici, kukuřici ani přidaný cukr. Každý produkt PrimaCat má vysoký obsah masa a je navržen tak, aby naplnil nutriční potřeby vaší kočky při každém soustu.

KLASICKÉ MOKRÉ KRMIVO


Kočky jsou masožravci, proto je maso hlavní a nejdůležitější složkou našich kompletních krmiv. V klasické řadě masových kapsiček PrimaCat najdete 88 % masa a živočišných derivátů, naopak jsme vynechali pšenici a cukr. Protože kočka má přirozeně nízký pocit žízně, je pro ni důležité tyto tekutiny doplnit z potravy. I na to jsme v PrimaCat mysleli a vytvořili přesně vyvážený poměr 50/50 nudliček a šťávy/želé. Víme, že krmení kočky je svým způsobem umění, a proto jsme také kladli důraz na vytvoření obzvlášť chutné receptury, které vaše kočka jen stěží odolá.


PAMLSKY

PrimaCat Treats jsou skvělou odměnou a pochoutkou pro vaši kočku. Obsahují celou řadu důležitých vitamínů řady A, D a E včetně taurinu a zároveň jsou bez cukru. Křupavé, poloměkké, či měkké pamlsky – které si vaše kočka vybere?

SUCHÉ KRMIVO

Sortiment krmiv pro kočky PrimaCat bez obilovin byl vyvinut na základě přání chovatelů a majitelů koček. Obiloviny byly v našich suchých krmivech nahrazeny alternativními zdroji sacharidů, které jsou vhodnější pro kočky s citlivou trávicí soustavou. Vysoký obsah masa poskytuje dostatek energie i aktivnějším kočkám