Novinka
Hračky pro psy, Beco Rough and Tough - Puffin
Značka: BeCoThings

Hračky pro psy, Beco Rough and Tough - Puffin

Ekologická pískací hračka pro psa Hračka pro psa, Beco Rough and Tough - Puffin je hrubá a odolná hračka, která během hry vydrží žvýkání a zápas. Vyrobeno z recyklovaných materiálů, opětovně využívá to, co už tady je, dává odpadu druhý život a zároveň podporuje jeho sběr a opětovné použití. Má interaktivní squeeker - pískátko. Jedna velikost - Medium - 17 x 22 x 5 cm
Značka: BeCoThings

Podrobnosti


Hračka pro psa, Beco Rough and Tough - Puffin


Hračka pro psa, Beco Rough and Tough – Puffin je vyrobena z recyklovaných plastových lahví a má interaktivní squeeker – recyklovatelné pískátko. Hračka pro psa Puffin je dvojitě prošitá a dvouvrstvá, s extra silnou černou podšívkou, díky čemuž je pevná a odolná. Má-li váš pes rád zápas nebo mazlení, tato hračka pro psa ho určitě potěší.Vyrobeno z recyklovaných lahví.


Hlavní vlastnosti:» Vyrobeno z recyklovaných materiálů
» Dvojité prošití
» Dvouvrstvé provedení
» Odolná a pevná
» Pískátko uvnitř hračky
» 77% Recyklovaný Polyester a 23% Polyester


Výplň této hračky je vyrobena z recyklovaných materiálů, což dává odpadu druhý život a podporuje jeho opětovné použití. Panely jsou propletené dvojitým prošíváním a švy jsou vyztuženy druhou vrstvou látky. Na zesílených švech je látka dvojitě navrstvená, aby poskytla extra odolnost proti žvýkačům. Jakkoli jsou odolné, váš pes si může užít dvojnásobnou zábavu.


Rozměry hračky:


17 x 22 x 5 cm


Péče o produkt :


Dohlížejte na svého miláčka během hry. Při opotřebování vyměňte.


Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.