1.690 Kč
Tesla Smart Pet Fountain UV
Značka: Tesla

Tesla Smart Pet Fountain UV

Fontána je ideální pítko pro kočky i psy. Tato umí ještě víc, a k tomu sterilizuje vodu.
Značka: Tesla
Skladem

Podrobnosti

Čerstvá voda až na několik dní

Velká nádrž o objemu 2,5 litru zásobuje mazlíčky čistou vodou až pět dní. Fontána navíc psům a kočkám pomáhá dodržovat pitný režim.
Z vlastních zkušeností víme, že voda z fontány zvířata baví a motivuje je k pití, což se hodí především v letních měsících

Účinný a snadno vyměnitelný filtr

Díky pryskyřici s aktivní výměnou iontů, aktivnímu uhlí a bavlněnému filtru, voda zůstává vždy čerstvá a čistá, filtrační systém dělá vodu měkkou, odstraňuje zbytkový chlór a ionty těžkých kovů. Filtr je navíc díky chytrému designu fontány velmi snadno vyměnitelný.

Žádný zbytkový chlor

Fontána je vybavená filtračním systémem, který udržuje vodu čistou a zdravotně nezávadnou. Jeho základem je filtr z organické bavlny. Ten vodu změkčuje a odstraňuje z ní zbytkový chlór. O čistotu vody se pak prostřednictvím aktivní výměny iontů stará také pryskyřice a aktivní uhlí.

Proti UV světlu nemají bakterie šanci

Máte strach, že po několika dnech už budou ve vodě bakterie? Ve fontáně Tesla se toho bát nemusíte. Je totiž vybavená UV lampou, která vodu sterilizuje, takže je bezpečná až 3 dny – a vy si tak nemusíte dělat starosti s neustálou výměnou.

Velmi tiché čerpadlo

standardní fontány mají poměrně hlučná čerpadla. To limituje jejich umístění v bytě, a může i odradit opatrnější psy nebo kočky. TESLA Smart Pet Fountain má oproti tomu čerpadlo velmi tiché, a jménem výrobce se vám omlouváme, pokud vás bude rušit šplouchání vody .

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Chytrá fontána má v sobě zabudovaný Wi-Fi modul, takže ji pohodlně nastavíte prostřednictvím mobilní aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině. Navíc vás automaticky upozorní, jakmile je potřeba vyměnit filtr. S jedním mobilním zařízením je možné spárovat i více zařízení stejného druhu. Pro správné spárování je třeba aby byla vaše Wi-Fi nastavena na 2,4 GHz.

Dostatek vody si fontána pohlídá sama

Říkali jsme, že tato fontána vás nebude rušit. S jednou výjimkou. Ozve se v případě, že senzor zaznamená nízkou hladinu vody. A jelikož má v sobě zabudovaný Wi-Fi modul, upozorní vás na nedostatek vody přímo v mobilní aplikaci.

Specifikace

  • Objem nádoby: 2,5l
  • Typ filtru: filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí
  • Napájení: Stejnosměrné, 5V / 1A
  • Aplikace: Tesla Smart pro Apple iOS a Android
  • Provozní teplota: 0 - 50ºC
  • Bezdrátové připojení:Wi-Fi 2,4 GHzIEEE 802.11b/g/n (standardní výbava většiny aktuálních wi-fi zařízení)
  • Jazyk aplikace: Čeština, Slovenština, EN, PL, HU, SL, HR, DE

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Tesla

Nevíte, co doma dělá váš čtyřnožec, nebo jen chcete pomoci s výchovou skrze chytrou domácnost? Tesla nabízí široký sortiment v oboru SmartPet.