Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
63 % (32)
10 % (5)
10 % (5)
0 % (0)
0 % (0)
18 % (9)

Celkem hlasovalo: 51
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Kovové náhubky pro psy

(1) Náhubky pro psy

Kovové náhubky se vyznačují vysokou odolností a pevností materiálu. Jejich výběr je velmi snadný, jelikož jsou náhubky přesně vyráběny pro jednotlivá plemena. Navíc u plemene najdete dvě velikosti, podle toho zda je náhubek pro fenu nebo psa. Pokud s pejskem rádi cestujete, tak je náhubek nezbytností ve výbavě pro pejska


Náhubek kovový - rotweiler fena Kód: 594-41 Náhubek kovový - rotweiler fena
Skladem
Nahácký zapínání pro fenu rotweilera
249 Kč
12
12 24 48

Správný výběr

Kovové náhubky jsou nejideálnějšími náhubky vůbec a používají se zejména při výcviku nebo na veřejnosti. Při jejich výběru nejprve dbejte na velikost náhubku, kterou chcete pejskovi koupit. Jestliže pes nosí náhubek pravidelně, je zapotřebí, aby měl kolem tlamy dostatek místa. Příčinou je termoregulace, kdy je potřeba, aby pejsek dokázal otevřít pusu, chladil se vyplazeným jazykem a dokázal se napít. Mohlo by jinak hrozit, že se mazlíček přehřeje a může zkolabovat, díky čemuž bude ohrožen na životě. Psi se totiž nepotí, jako my lidé, a nic jiného při pohybu a cestování kromě jazyka k ochlazení nemají.

Praktické informace

Tyto náhubky jsou nejvíce vhodné pro větší psy. Nabízíme je na speciální druhy psů, takže se nemusíte bát, že by jim náhubek nepadl na míru. Samozřejmostí je, že jestliže máte doma pejska s podobnou tlamou jako některý druh psa, náhubek je pro něj určen také. Náhubek se dá také krásně zkombinovat s vodítkem, díky čemuž vytvoříte skvělý a originální set. Pokud často chodíte s Vaším mazlíčkem do přírody, neměli byste zapomenout na antiparazitika, která zabrání tomu, aby pejsek chytil klíště nebo blechy.