Kožené náhubky pro psy

Náhubek je součástí nezbytných potřeb pro pejska a využijí ho nejvíce chovatelé ve městech. Například v městské hromadné dopravě je povinností, aby měl pejsek náhubek. V naší nabídce najdete funkční a kvalitní náhubky z kůže, které jsou ideální pro pitbully. K náhubku se bude perfektně hodit kožený obojek či postroj.

Zobrazit více Zavřít text

Správný výběr

Jestliže často chodíte s Vaším mazlíčkem do veřejných prostor, jako je MHD, náhubek je povinností. Je ale důležité vědět, že některé náhubky jsou vhodné na delší cestování a některé jsou zase vhodnější na krátké přesuny, jako je návštěva veterináře. Kožené náhubky jsou vhodné pro kratší cesty, neboť pes se skrz něj nemůže napít a nemá v náhubku tolik prostoru, jako například v klasickém kovovém náhubku. Kožený náhubek je ale pro psa pohodlnější a nikde ho neškrábe. Náhubek se dá také krásně zkombinovat s obojkem, tudíž vytvoříte originální a stylový set, v kterém bude Váš mazlíček vypadat skvěle. 

Praktické informace

Je důležité, abyste pejska učili na náhubek včas, ještě v období štěněte. Není totiž dobré, abyste psovi poprvé nasadili náhubek za nějaké stresové situace, protože se může stát, že si mazlíček vytvoří k náhubku odpor a bude se ho snažit sundávat, což může vést k poranění. Pokud při výcviku bude pes poslouchat, je vhodné ho odměnit nějakým dobrým pamlskem. Nezapomeňte ale, že jsou pamlsky pouhým doplňkem ke krmivu, nikoliv náhrada pestré stravy.