Právě si prohlíží 2 zákazníci.
Značka: Reedog

Reedog MX-3200 Camo Extreme pro 1 psa

Reedog MX-3200 Camo Extreme je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, a impulz v 10 úrovních. Na dosah až 3km můžete cvičit i 3 psy pomocí jediné vysílačky vybavené podsvíceným displejem. Zařízení je vodotěsné a nabíjecí

Značka: Reedog
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

Reedog MX-3200 Camo Extreme je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, 10 úrovní vibrace a impulz v 10 úrovních. Na dosah až 3 km můžete cvičit i 3 psy pomocí jediné vysílačky vybavené podsvíceným displejem. Zařízení je vodotěsné a nabíjecí


Propracovaná technologie vám zpříjemní zacházení řadou možností jako AutoMemory (uložení posledního nastavení), DryDog (vodotěsný pro ponoření až 2m pod hladinu) a QuickCharge (rychlonabití přijímač a vysílačky). Hlavní funkce obojku  • Dosah až 3 200 metrů v otevřeném prostředí

  • Ovládání až 3 psů pomocí jedné vysílačky

  • 10 úrovní impulsu

  • 10 úrovní vibrace

  • Pro každou funkci tlačítko zvlášť - zajištěné jednoduché a pohotové ovládání

  • 3 tlačítka pro výběr psa, pro každého psa jedno tlačítko

  • Podsvícený LCD displej s ukazatelem síly impulz

  • AutoMemory - obojek si pamatuje nastavené funkce, pokud přepnete na jiného psa, budete mít uložené nastavení pro daného psa

  • DryDog technolgie - vodotěsný obojek i vysílačka, pes se může s obojkem ponořit až do hloubky 2 metrů.

  • QuickCharge - rychlonabíjení obojků i vysílačky. Oboje zařízení se nabije během 2 hodin.


 


 Typ korekce 


Výcvikový obojek Reedog MX-3200 Camo Extreme s funkcemi zvuk, vibrace a impulz v 10 úrovních.


 Dosah obojku


Reedog MX-3200 Camo Extreme vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 3200 metrů. Tento dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Reedog MX-3200 Camo Extreme je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.


  


Baterie a nabíjení


Vysílačka u Reedog MX-3200 Camo Extreme je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 545mAh a přijímač 650mAh. Vysílačka i přijímač disponuje technologií QuickCharge, díky které se nabije během 2 hodin.


  


Počet psů 


Reedog MX-3200 Camo Extreme je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího přijímače jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí  tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.


 


Displej 


Reedog MX-3200 Camo Extreme má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci.


 


Vodotěsnost 


Reedog MX-3200 Camo Extreme disponuje technologí DryDog, která zajištuje maximální ochranu proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a ponořitelný až do 2 metrů (max. po dobu 30 minut). Vysílačka je pogumovaná a voděodolná, nevadí déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody. 


  


Délka obojku


Reedog MX-3200 Camo Extreme má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75cm. Je tak vhodný pro nejmenší i největší plemena psů.


 
Váha a rozměry


Vysílačka má výšku 13.3cm, šířku 5.6cm, hloubku 3.3cm a její váha je 95 gramů. Přijímač má šířku 7.3cm, výšku 4.1cm a hloubku 3.8cm a jeho váha je 90 gramů. 


  


 

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.