Právě si prohlíží 9 zákazníků.
Značka: SportDOG

SportDog SD-575E

Elektronický výcvikový obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Vysílačka má dobře čitelnou OLED obrazovku velká tlačítka plus / mínus umožňují jednoduché přepínání mezi psami a možnosť měnit stimulační úrovně, takže SD-575E je mimořádně vhodný také pro výcvik až 2 psů, současně, po zakoupení extra obojku (SDR-AFE). Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace, stejně tak ale i možnost vibrací a tónů.

Značka: SportDOG

Podrobnosti

Elektronický výcvikový obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Vysílačka má dobře čitelnou OLED obrazovku a velká tlačítka plus / mínus umožňují jednoduché přepínání mezi psami a možnosť měnit stimulační úrovně, takže SD-575E je mimořádně vhodný také pro výcvik až 2 psů, současně, po zakoupení extra obojku (SDR-AFE). Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace, stejně tak ale i možnost vibrací a tónů. Při správném použití tréningového zařízení bude trénink vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různé povely, které jsou někdy velice náročné, zejména bez vodítka (např. povel "ke mně" a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majitel. Nereaguje-li váš pes na vaše volání a má li navíc tendenci pronásledovat auta, ptáčky či lidi, 500m trenér je tréningové zařízení, které si s tím jistě poradí.


Navíc pomocí tohoto tréningového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit již naučené zlozvyky, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích, nadměrného štěkání, a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa, má-li tendenci "sbírat odpadky". Budete schopni na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona vás určitě poslechne ještě před "polknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku nevrátí.


Zařízení je rozšířitelné pro trénink až 2 psů po zakoupení extra obojků (SDR-AFE). K dispozici máte všechny stimulační režimy, jelikož tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka na přepínání mezi psy. 


10 úrovní statické stimulace, rovněž tak i možnosti vibrací a tónů ve vybraných režimech vám umožňují přizpůsobit tento systém tak, aby vyhovoval každé situaci nebo temperamentu psa.


 


Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 500 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce: poskytuje 10 úrovní pro nastavení impulzů korekce. Možnost nastavit buď momentální nebo kontinuální korekci
rozšířitelný na 2 psy - po zakoupení extra obojků (SDR-AFE) s použitím všech typů korekcí při tréningu
vodotěsnost vodotěsný - ponořitelný-  do 7,6 m, speciální technologie DryTek
baterie nabíjecí obojek i vysílačka
vhodné pro: určeno pro psy od 3,6 kg. Díky variabilní velikosti obojku vhodné i pro menší plemena

 


 » Obojek

Používá dobíjecí líthium-iónovou NiMH baterii (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 40 - 60 hodin
Váha: 125 g
Velikost přijímače: 5.6 x 3.3 x 3.1 cm
Velikost obojku: nastavitelný obojek od 12.7 cm do 55.88 cm s šířkou 1,9 cm

» Vysílačka

Používá dobíjecí líthium-iónovou NiMH baterii (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 50 - 70 hodin
Váha: 132g
Velikost: 18x5x3 cm,
Velikost antény: 8 cm

» Obsah balení

 Vysílačka s OLED displejem
 Přijímač na obojku s šířkou 1,9 cm
 Nabíječka
 Světelné testovací zařízení
 Provázek na vysílačku
 Dlouhé kolíky korekce
 Manuál
 3 roky záruka

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.