Právě si prohlíží 10 zákazníků.
Značka: RUFFWEAR
Velikost čtyřnožce: L, XL
Věk: růžová

Postroj pro psy Ruffwear Flagline™-L/XL-salmon-pink

Lehký, víceúčelový postroj pro psy Postroj pro psy Ruffwear Flagline Harness je rychlý, lehký a pohodlný postroj na tělo se svižným designem, který udrží psy v pohybu, od motání se po přírodě až po zdolávání každodenních překážek.
Značka: RUFFWEAR
Velikost čtyřnožce: L, XL
Věk: růžová
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti


Postroj pro psy Ruffwear Flagline™


Postroj pro psy Ruffwear Flagline Harness je rychlý, lehký a pohodlný postroj na tělo se svižným designem, který udrží psy v pohybu, od motání se po přírodě až po zdolávání každodenních překážek.


Rukojeť a panel na hrudi/bříšku rozptylují zátěž, čímž umožňují snadné zvedání a pomoc v minimálním designu, který je vhodný pro celodenní nošení. Vysoká nastavitelnost a snadné zapínání/odepínání dělají postroj Flagline bezpečným, přístupným a obzvlášť oblíbeným mezi lenochy, což z něj dělá postroj, který dává psům trochu vzpruhy a spoustu svobody, když je cesta před nimi leccos, jen ne plochá.Hlavní vlastnosti postroje pro psy Ruffwear Flagline™LEHKÝ


Lehký design s vysokou nastavitelností a podšívkou odolnou vůči nečistotám, která shazuje špínu a srst.BEZPEČNÉ ZVEDÁNÍ A POMOC


Vyvážené a pohodlné zvedání s čalouněnou rukojetí a panelem pro rozložení zátěže na hrudi/břiše.

PEVNÝ ÚCHYT NA VODÍTKO


Tři připojovací body vodítka: Hliníkový V-kroužek na zádech a dva zesílené popruhy – jeden na hrudi pro psy, kteří táhnou a jeden na zádech.


AKTIVITY: Každodenní použití, Běh, Turistika, Procházky
VHODNÉ DOPLŇKY: Omnijore Towline vodítko, Bezpečnostní světlo pro psa, Ruffwear - The Beacon™Další vlastnosti postroje pro psy Ruffwear Flagline™Lehká konstrukce s jednoduchým zapínáním/odepínáním.
Vyvážené a pohodlné zvedání s čalouněnou rukojetí a panelem pro rozložení zátěže na hrudi/břiše.
Šest bodů nastavení pro optimální přizpůsobení.
Tři upevňovací body vodítka: hliníkový V-kroužek a dva zesílené popruhy
Vložka odolná vůči nečistotám zbavuje špínu a srst
Reflexní lem pro viditelnost při slabém osvětlení a světelná smyčka pro připevnění The Beacon™
Velikostní tabulka

Jak nasadit a přizpůsobit postrojHodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.