Právě si prohlíží 3 zákazníci.
Značka: Non-stop dogwear
Velikost čtyřnožce: S
Věk: modrá

Ly - spacák a pelíšek pro psy S

Pohodlný, teplý a funkční spací pytel pro psy. Spodní část spacáku je odnímatelná a lze ji použít samostatně jako pelíšek.
Značka: Non-stop dogwear
Velikost čtyřnožce: S
Věk: modrá

Podrobnosti

Ly - spacák a pelíšek pro psy


Pohodlný, teplý a funkční spací pytel pro psy – Ly (v norštině přístřešek), který poskytne vašemu nejlepšímu příteli teplo, pohodlí a ochranu při toulkách přírodou, ve stanu, na túrách nebo při nutném čekání v autě. Hodí se do všech ročních období. Spacák se skládá ze dvou částí, které jsou odděleny zipem po celém obvodu. Díky tomu je jednoduché psa pustit dovnitř a zapnout ho. V horní části spacáku je druhý otvor na zip, kterým může pes vystrčit hlavu ven a necítít se stísněně. Horní díl spacáku lze celý odepnout a z Ly se rázem stane jednoduchý teplý pelíšek, který skvěle izoluje od země. Používejte pelíšek i doma ještě před tím, než vyrazíte na výlet, aby si na něj pes zvyknul.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Non-stop dogwear

Non-stop dogwear se snaží vyrábět vybavení pro všechna plemena, všechny činnosti a ve všech prostředích. Ať už chcete během závodu stáhnout dolů několik vteřin nebo se celé dny procházet v horách, vybavení vám pomůže si tuto aktivitu maximálně užít.