Právě si prohlíží 2 zákazníci.
Značka: Non-stop dogwear
Velikost čtyřnožce: L, M, S
Věk: modrá
Velikost balení: L, M, S

Ly - spacák a pelíšek pro psy

Pohodlný, teplý a funkční spací pytel pro psy. Spodní část spacáku je odnímatelná a lze ji použít samostatně jako pelíšek.
Značka: Non-stop dogwear
Velikost čtyřnožce: L, M, S
Věk: modrá
Velikost balení: L, M, S
Do týdne
2.390 Kč

Podrobnosti

Ly - spacák a pelíšek pro psy


Pohodlný, teplý a funkční spací pytel pro psy – Ly (v norštině přístřešek), který poskytne vašemu nejlepšímu příteli teplo, pohodlí a ochranu při toulkách přírodou, ve stanu, na túrách nebo při nutném čekání v autě. Hodí se do všech ročních období. Spacák se skládá ze dvou částí, které jsou odděleny zipem po celém obvodu. Díky tomu je jednoduché psa pustit dovnitř a zapnout ho. V horní části spacáku je druhý otvor na zip, kterým může pes vystrčit hlavu ven a necítít se stísněně. Horní díl spacáku lze celý odepnout a z Ly se rázem stane jednoduchý teplý pelíšek, který skvěle izoluje od země. Používejte pelíšek i doma ještě před tím, než vyrazíte na výlet, aby si na něj pes zvyknul.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Non-stop dogwear

Non-stop dogwear se snaží vyrábět vybavení pro všechna plemena, všechny činnosti a ve všech prostředích. Ať už chcete během závodu stáhnout dolů několik vteřin nebo se celé dny procházet v horách, vybavení vám pomůže si tuto aktivitu maximálně užít.