Právě si prohlíží 7 zákazníků.
Značka: Non-stop dogwear
Věk: černá
Velikost balení: 4+, 4, 5, 5+, 6, 6+, 7+, 7, 8, 8+, 9, 9+, 10, 10+

Nansen stick harness

Postroj Nansen Stick byl vyvinut společně s několika nejlepšími „long-distance“ mushery na světě.
Značka: Non-stop dogwear
Věk: černá
Velikost balení: 4+, 4, 5, 5+, 6, 6+, 7+, 7, 8, 8+, 9, 9+, 10, 10+
Samostatně neprodejné

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

Nansen stick harness


Nansen Stick je určen především pro disciplíny, ve kterých je tažený předmět nízko – typicky to jsou saně. V našich podmínkách je ale postroj velmi vhodný pro silový trénink a aktivity jako je tahání řetězů, pneumatik apod. Je vhodný i pro lehčí weightpullingové aktivity. Není však určen pro profesionální weightpulling. Bylo nám ctí, že se na vývoji tohoto postroje velkou měrou podílelo několik nejlepších „long-distance“musherů světa.

Základní ideou tohoto postroje je efektivnější využití tažné síly a přirozenější pohyb psa, zejména při pomalejších a dlouho trvajících aktivitách.

Postroj je také vhodný pro psy, kteří mají potíže s páteří nebo pánví a potřebují postroj, který tlak na páteř minimalizuje. Tlak na páteř je v tomto postroji prakticky nulový. Elastické popruhy na zádech psa postroj pouze stabilizují a udržují na místě.
Zadní část postroje Nansen Stick se může volně posouvat kolem stehen a pánevní kosti a kopírovat tak pohyb zátěže po terénu, ať už je zátěží řetěz, pneumatika nebo saně.

Nansen Stick Harness je vhodný pro větší psy a pro psy, kteří mají tendenci tahat „na šikmo“. Postroj minimalizuje negativní dopady na pohybový aparát při tomto typu tahu psa (na časté pohybové dysbalance u psů, kteří tahají „na šikmo“ poukazují musheři i psí fyzioterapeuti).

  • Namahaná místa zesílená hypalonem
  • Nylon
  • 220 D Cordura
  • 3M reflexní prvky
  • Distanční „stick“ z eloxovaného hliníku

Velikostní tabulka

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Non-stop dogwear

Non-stop dogwear se snaží vyrábět vybavení pro všechna plemena, všechny činnosti a ve všech prostředích. Ať už chcete během závodu stáhnout dolů několik vteřin nebo se celé dny procházet v horách, vybavení vám pomůže si tuto aktivitu maximálně užít.