Tesla Smart Pet Feeder

Dávkujte krmení pro psa či kočku automaticky, i na dálku.
Značka: Tesla

Podrobnosti

Plánované krmení

S aplikací Tesla Smart pro iOS a Android zařízení, je plánování krmení velice jednoduchá. Můžete naplánovat několik časů krmení s různou velikostí jednotlivých porcí. Můžete také kdykoliv stisknout tlačítko „feed“ a manuálně vydat jednu porci o přednastavené velikosti. S jedním mobilním zařízením je možné spárovat i více zařízení stejného druhu. Pro správné spárování musí být vaše Wi-Fi nastavena na 2,4 GHz.

Velký zásobník

Snadno vyjmutelná nádoba na granule s kapacitou 4 litrů je dostatečně velká, aby vydržela několik dní. Nádoba může být použita na jakékoliv suché krmivo s velikostí zrna od 2 do 10 mm. Nádoba je částečně průhledná, abyste vždy mohli zkontrolovat zbývající množství krmení.

Do zásobníku můžete dát jakékoli granule do velikosti 10mm

Obousměrné audio

Díky mikrofonu s reproduktorem vždycky uslyšíte co se doma děje, když tam právě nejste. Zároveň můžete na svého mazlíčka i promluvit.

Záložní baterie

Přístroj je napájen primárně prostřednictvím kabelu. S možností použít záložní baterie, umístěné v základně krmítka, se ale nemusíte bát, že by váš mazlíček zůstal při výpadku proudu o hladu. Baterie zajistí nepřerušený provoz po dobu několika dní.

Specifikace

  • Průměr granulí: 2-10mm suché směsi
  • Objem zásobní nádoby: 4l
  • Krmná dávka: až 10 porcí denně po 10 gramech na jednu porci
  • Rozměry: 193x193x311mm
  • Provozní teplota: -10 až +40ºC
  • Jazyk aplikace: Čeština, Slovenština, EN, PL, HU, SL, HR, DE

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Tesla

Nevíte, co doma dělá váš čtyřnožec, nebo jen chcete pomoci s výchovou skrze chytrou domácnost? Tesla nabízí široký sortiment v oboru SmartPet.