Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Značka: ProDen PlaqueOff

ProDen PlaqueOff Mini Dental Bones zeleninové s příchutí borůvky 340g

PlaqueOff™ Mini Dental Bones se používají k odstranění a prevenci zápachu z tlamy, zubního plaku a zubního kamene. Příchuť borůvka.
Značka: ProDen PlaqueOff

Podrobnosti

PlaqueOff® Mini Dental Bones
  • Pomáhají vyčištění plaku a zubního kamene

  • Pro menší plemena

  • Pomáhá osvěžit dech

  • Přírodní produkt vyrobený z mořské řasy

  • K dispozici i ve čtyřech dalších příchutí pro větší plemena


ProDen PlaqueOff® Mini Dental Bones jsou žvýkací kosti s osvědčeným práškem PlaqueOff® jako jednou ze složek. Pokud používáte denně, tento přírodní produkt vyrobený z řas může výrazně doplňovat běžnou zubní hygienu.


Nechte svého psa žvýkat!


Psi neustále produkují nové plaky v ústech. Pokud nejsou ošetřeny, mohou kalcifikovat do zubního kamene, což nelze odstranit ze zubů. Veterinář potřebuje k odstranění zubního kamene anestezii a ultrazvuku. Pokud zubní kámen zůstane neošetřen, může to vést k infekcím, které se v těle zvířete přenášejí, což může poškodit srdce, plíce, játra a negativně ovlivnit funkce ledvin. Naším cílem je nabídnout vám efektivní a jednoduché možnosti pro zubní a ústní hygienu svého mazlíčka.


ProDen PlaqueOff® Mini Dental Bones pomáhají předcházet tvorbě plaků. Unikátní tvar a abrazivní účinek kostí, pomáhá odstranit plak a zubní kámen, což pomáhá osvěžit dech.


K dispozici i ve čtyřech dalších příchutí pro větší plemena. Vyberte si mezi těmito příchuti: slaninová, kuřecí s dýní, krůtí s brusinkami a zeleninová.1 balení obsahuje 20 ks Mini Dental Bones


Dávkování (balení 340 g):


Pes s hmotností 1,8 až 4,5 kg: 1/2 Mini Dental Bones za den.


Pes s hmotností více než 4,5 kg: 1 Mini Dental Bones za den.


* NENÍ DOPORUČENO PRO štěňátka do 6 měsíců nebo pro psi vážících méně než 3 kg. NENÍ DOPORUČENO PRO PSY S HYPERTHYROIDISMEM.


Produkt bohatý na Omega 3 a 6. Bez přidaného glutamátu.


Složení: sušené brambory, voda, borůvky, zeleninový glycerol, sladké brambory, mrkev, dýně, sušené řasy, lněné semínko, vojtěška, lecitin


Příchuť: zeleninová s borůvkou
Otázky k produktu


1. JAK FUNGUJE PRODEN PLAQUEOFF®?


Na rozdíl od jiných metod kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémově, tj. přes krevní proud. Má se za to, že ovlivňuje schopnost plaku “přilnout” k povrchům v ústech a zjemňuje tvrdé zbytky zubního kamene. Zlepšení by měla začínat v období od 3 do 8 týdnů.2. CO OBSAHUJE PRODEN PLAQUEOFF® POWDER?


Přípravky ProDen PlaqueOff® Powder pro psy a kočky jsou vyrobeny výhradně z mořské řasy Ascophyllum nodosum sklízené v severním Atlantiku.
3. KDO MŮŽE POUŽÍVAT PRODEN PLAQUEOFF® A JAK BY MĚL BÝT POUŽIT?


Může být použita u všech koček a psů a doporučujeme začít, když má zvíře trvalé zuby. Dávkování závisí na hmotnosti zvířete.
4. JAK DLOUHO MOHU PSOVI/KOČCE PODÁVAT PRODEN PLAQUEOFF®?


Přípravek je určen k pravidelnému podávání dle doporučeného dávkování. Účinky se zpravidla projeví po 2–3 týdnech. Pozitivní účinky se projevují po celou dobu užívání přípravku, avšak po jeho vysazení opět mizí. Tento doplněk stravy je bezpečný a lze jej podávat dlouhodobě.5. MOHU PŘESTAT KARTÁČOVAT ZUBY SVÉHO PSA?


ProDen PlaqueOff® Powder není náhradou kartáčování zubů. Je to doplněk ke kartáčování a kombinace pomáhá odstranit plaketu a zubní kámen a udržuje vaše zvíře čisté.6. EXISTUJÍ NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?


Neexistují žádné známé vedlejší účinky, ale kvůli bohatému obsahu jódu v mořských řasách nemusí být tento přípravek vhodný pro zvířata podstupující léčbu štítné žlázy. Pokud si nejste jisti, poraďte se s veterinářem, než začnete používat ProDen PlaqueOff®.7. JAK BY MĚL BÝT POUŽIT PRODEN PLAQUEOFF® POWDER?


Měla by být použita jednou denně a může být přidána do mokrého nebo suchého jídla.8. MOHOU TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ KOČKY A PSI POUŽÍVAT PRODEN PLAQUEOFF®?


Nebyly provedeny žádné studie se zvláštním důrazem na účinky ProDen PlaqueOff® na těhotných nebo kojících zvířatech. Proto nedoporučujeme dávat přípravek těhotným nebo kojícím zvířatům.9. JSOU PŘÍPRAVKY PRODEN PLAQUEOFF® BEZPEČNÉ PRO ZVÍŘATA, KTERÁ TRPÍ PROBLÉMY SE ŠTÍTNOU ŽLÁZOU?


U zvířat, která mají problémy se štítnou žlázou, se musí dávat pozor na příjem jódu v krmivu. Jelikož mořské řasy, včetně řasy Ascophyllum nodosum mají přirozeně vysoký obsah jódu, doporučujeme chovatelům zvířat s onemocněním štítné žlázy, aby případné užívání tohoto přípravku konzultovali s veterinářem.10. CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MÁ ZVÍŘE STÁLE ZOUFALÝ DECH?


Přetrvávající špatný dech může být příznakem vážnějšího základního stavu a měli byste se poradit se svým veterinářem.
Výrobce: SwedenCare AB, Sweden

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

hodnotil/a:
09.05.2022 | 17:57
Tyto kostičky kupuji již druhým rokem a jsem spokojená. Pejskovi nesmrdí tolik z tlamičky a interval čištění zubů u veterináře se prodloužil .