Novinka
Značka: Brit
Věk: dospělý

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS 2022

BRIT – DÁRKOVÝ BOX PRO VŠECHNY PEJSKY
Značka: Brit
Věk: dospělý
Skladem
439 Kč

Podrobnosti

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS 2022


Rádi nakupujete dárky pro své čtyřnohé parťáky a záleží vám na kvalitě? Proto jsme připravili dárkový box pro pejsky plný zdravých a chutných produktů. Vboxu najdete výběr produktů zkategorií dry – wet – snacks + oblíbený míček na hraní. Box je vyrobený zudržitelných materiálů.

Box obsahuje tyto produkty:

  • BRIT MONO PROTEIN – RABBIT 400g - 100% ČISTÝ KRÁLIČÍ PROTEIN.Monoprotein = konzerva obsahuje pouze maso a orgány z jednoho živočišného zdroje.Kompletní krmivo pro psy.
  • Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150 g - Funkční poloměkké pamlsky jsou zdravým, masitým a chutným doplňkem pravidelné stravy každého psa. Obohaceno o funkční složky jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu.
  • Brit Meaty Jerky Snacks - Chicken Fillets 80g - Sušené masové pamlsky –Kuřecí filety. Doplňkové krmivo pro dospělé psy.
  • Brit Meaty Jerky Snacks –Herring Meaty coins.Sušené masové pamlsky –Masové penízky ze sledě a kuřete. Doplňkové krmivo pro dospělé psy.
  • Brit Care Dog Crunchy Cracker. Insects with Turkey and Apples, 200 g - Funkční křupavé pamlsky shmyzem a krůtím.Obohaceno o jablka.
  • Brit Care Dog Hair & Skin. Insect & Fish – Vzorek krmiva 100g - Superprémiové kompletní krmivo pro psy. Hypoalergenní bezobilná receptura obsahující hmyz pro dospělé psy všech plemen s citlivou a náročnou kůží a srstí.
  • Brit Plastic Lid 400 – Víčko na konzervu.
  • Hračka – tenisák – Míčky jsou oblíbenou hračkou mnoha psů. Jejich povrch je ze speciálního povrchu, který neničí zubní sklovinu.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Brit

Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Prioritou je zdraví a kondice.