439 Kč
Novinka
Značka: Brit
Věk: dospělý

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS 2022

BRIT – DÁRKOVÝ BOX PRO VŠECHNY PEJSKY
Značka: Brit
Věk: dospělý

Podrobnosti

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS 2022


Rádi nakupujete dárky pro své čtyřnohé parťáky a záleží vám na kvalitě? Proto jsme připravili dárkový box pro pejsky plný zdravých a chutných produktů. Vboxu najdete výběr produktů zkategorií dry – wet – snacks + oblíbený míček na hraní. Box je vyrobený zudržitelných materiálů.

Box obsahuje tyto produkty:

 • BRIT MONO PROTEIN – RABBIT 400g - 100% ČISTÝ KRÁLIČÍ PROTEIN.Monoprotein = konzerva obsahuje pouze maso a orgány z jednoho živočišného zdroje.Kompletní krmivo pro psy.
 • Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150 g - Funkční poloměkké pamlsky jsou zdravým, masitým a chutným doplňkem pravidelné stravy každého psa. Obohaceno o funkční složky jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu.
 • Brit Meaty Jerky Snacks - Chicken Fillets 80g - Sušené masové pamlsky –Kuřecí filety. Doplňkové krmivo pro dospělé psy.
 • Brit Meaty Jerky Snacks –Herring Meaty coins.Sušené masové pamlsky –Masové penízky ze sledě a kuřete. Doplňkové krmivo pro dospělé psy.
 • Brit Care Dog Crunchy Cracker. Insects with Turkey and Apples, 200 g - Funkční křupavé pamlsky shmyzem a krůtím.Obohaceno o jablka.
 • Brit Care Dog Hair & Skin. Insect & Fish – Vzorek krmiva 100g - Superprémiové kompletní krmivo pro psy. Hypoalergenní bezobilná receptura obsahující hmyz pro dospělé psy všech plemen s citlivou a náročnou kůží a srstí.
 • Brit Plastic Lid 400 – Víčko na konzervu.
 • Hračka – tenisák – Míčky jsou oblíbenou hračkou mnoha psů. Jejich povrch je ze speciálního povrchu, který neničí zubní sklovinu.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Máte dotaz?

Naše veterinářka je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny
Brit

Brit je česká značka patřící společnosti VAFO Praha s bohatou historii sahající do roku 1998. VAFO se zabývá krmivem pro psy, kočky a hlodavce od jeho samotného vývoje až po distribuci a je jedním z největších výrobců krmiva pro psy a kočky v Evropě. Svou velikostí nabyl i na jisté formě síly na trhu a může si tak vybírat ty nejlepší dodavatele surovin a dovolit si na ně klást vyšší nárokyNabízí široký výběr superprémiových krmiv, které jsou speciálně vyvinuty pro mazlíčky všech věkových kategorií. Více o značce BRIT >>


BRIT A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

VAFO, a s ním i BRIT, je jedním ze zakládajících členů Koalice pro udržitelnost domácích mazlíčků v Evropě. Snaží se mírnit dopad na životní prostředí všech svých značek a počátkem roku 2022 společnost přijala strategii udržitelnosti se závazky do roku 2025.
 

 • snížení emisí CO₂ ve všech procesech
 • využívání až 95 % recyklovatelných materiálů v obalech
 • nárůst využití udržitelných ingrediencí o 50 %
 • využití obnovitelných zdrojů energií ve výrobě alespoň z 25 %
 • odpovědné chování všech zaměstnanců (např. o 50 % méně tištěných dokumentů, žádné plasty, digitalizace)

Kvalita krmiv značky BRIT je srovnatelná s výrobky dováženými ze zámoří. Díky dostupnosti a českému původu krmivo ale necestuje přes půl světa a šetří tedy uhlíkovou stopu. Do distribuce navíc nezasahuje vytíženost lodní a letecké dopravy, a není tedy tak pravděpodobné, že bude Vámi chtěné krmivo ve výpadku. Značka neustále vyvíjí a zlepšuje své receptury, aby každý z našich mazlíčků mohl mít krmivo, jaké potřebuje, a jaké mu vyhovuje. Krmiva jsou navržena tak, aby byla dobře stravitelná a poskytla všem čtyřnožcům optimální skladbu výživy. Díky tomu stačí našim zvířecím společníkům menší krmné dávky, což ve výsledku ušetří chovateli peníze.