Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Značka: Grancann
Velikost čtyřnožce: malý, střední
Věk: dospělý
Chuť: jehně, konopí
Velikost pytle: Malé, Střední, Velké
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost balení: 1kg, 3kg, 12kg

Grancann Lamb & Hemp seeds Adult small & medium breeds

Kompletní superprémiové, hypoalergenní krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. S obsahem konopných semínek a zastudena lisovaného konopného oleje.
Značka: Grancann
Velikost čtyřnožce: malý, střední
Věk: dospělý
Chuť: jehně, konopí
Velikost pytle: Malé, Střední, Velké
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost balení: 1kg, 3kg, 12kg
Samostatně neprodejné

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

O PRODUKTU

Společně s odborníky na výživu, specialisty na náročný výcvik a samotnými čtyřnohými miláčky jsme vyvinuli unikátní superprémiové krmivo s hypoalergenními vlastnostmi, bohaté na vlákninu. Dominantní složkou je zastudena lisovaný konopný olej a lisovaná konopná semena, která jsou celosvětově označována za SUPERPOTRAVINU. Jsou zdrojem celého spektra důležitých složek pro vývoj, zdraví a imunitu Vašeho věrného přítele a zároveň ve značné míře předcházejí civilizačním chorobám, jakými jsou rakovina, srdeční onemocnění aj.

VLASTNOSTI KONOPNÉHO OLEJE

• Hypoalergenní
• Bohatý na vitamíny A, B, C, D, E, K a minerály jako železo, hořčík, vápník
• Oproti jiným (rostlinným) olejům má až mnohonásobně větší obsah blahodárných esenciálních mastných kyselin, hlavně Omega 3 a Omega 6
• Jako jediný rostlinný (stolní) olej obsahuje i Omega 3 SDA kyselinu stearovou
a Omega 6 GLA Gama-Linolenovou kyselinu

LÉČBA A PREVENCE

• Snižuje riziko vzniku onemocnění a nežádoucích stavů jakými jsou:
o rakovina,
o srdeční onemocnění,
o vysoký krevní tlak,
o vysoká hladina cholesterolu,
o záněty.
• Zpomaluje proces stárnutí.
• Omezuje množení nebezpečných hub a bakterií.
• Podporuje zdraví kloubů a svalů.
• Snižuje riziko tvorby krevních sraženin v tepnách.
• Zlepšuje krevní oběh a stimuluje kognitivní funkce zvířete.
• Zlepšuje transport minerálních látek po těle a jejich výměnu, čímž pomáhá zlepšovat funkce všech orgánů a žláz.
• Přispívá ke správnému fungování ledvin.

MÁ POZITIVNÍ VLIV NA:

• vývoj a funkci mozku,
• přirozenou obranyschopnost organismu,
• udržování rovnováhy ve všech životně důležitých systémech včetně trávení
a vyměšování,
• fungování metabolismu,
• zdravou kůží a srst.

DÁLE OBSAHUJE:

Lososový extrakt/olej
Zajistí zdravou, krásnou a lesklou srst. Má protizánětlivé účinky. Pomáhá předcházet onemocnění ledvin, jater a srdce. Potlačuje projevy stárnutí. Posiluje obranyschopnost organismu
Yucca
Zlepšuje příjem krmiva, funkci jater, ledvin a celkově detoxikuje organismus. Užívání Yuccy brání rozvoji infekcí, urychluje hojení ran a má pozitivní vliv na funkci žlučníku a slinivky břišní. Eliminuje zápach výkalů a moči.
Rozmarýn
Obsahuje velké množství železa, vápníku a vitamínu B6. Je známý svými antioxidačními účinky. Přirozený stimulant, který pomáhá zvyšovat průtok krve do mozku.

SLOŽENÍ

Maso a produkty živočišného původu (kvalitní jehněčí dehydrované maso min 17 %, zastudena lisované mleté škvarky, drůbeží játra, drůbeží tuk, lososový extrakt 2,5 %), výrobky rostlinného původu (bílá rýže, konopný granulát 12 %), vedlejší výrobky rostlinného původu (cukrovarské řízky, pšeničné klíčky), oleje (zastudena lisovaný konopný olej 2,5 %), yucca 0,01 %, rozmarýn 0,01 %, přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), probiotické látky, minerální látky a vitamíny, ovoce (granátové jablko, brusinky, ostružiny 0,01 %).

Dále obsahuje: přírodní antioxidanty, přírodní konzervanty.

Neobsahuje barviva.
Analytické složky: hrubý protein: 26,9 %; hrubý tuk: 13,1 %; anorganické látky: 8,8 %; hrubá vláknina: 6,8 %. Přidané doplňkové látky: vitamín A (EU672): 18 000 MJ/kg; vitamín D3 (EU 671): 1 800 MJ/kg; vitamín E (alfa-tokoferol): 134,64 MJ/kg; Fe (síran železnatý monohydrát E1): 201,16 MJ/kg; I (jodid draselný E2): 0,75 mg/kg; Cu (síran měďnatý pentahydrát E4): 21,12 mg/kg; Mn (oxid manganatý E5): 55,76 mg/kg; Zn (oxid zinečnatý E6): 126,29 mg/kg; Se (seleničitan sodný E8s): 0,20 mg/kg.
Protein: 80% živočišný, 20% rostlinný.

Dávkování: dávku je nutné přizpůsobit kondici, věku, váze a zátěží zvířete.
Váha psa kg < 5 5 - 10 10 - 15 15 - 20 20 - 30 30 - 40 40 - 50 50 - 60 60 - 70 70 - 90
Denní krmná dávka v gramech/den 50 - 80 80 - 140 140 - 180 180 - 220 220 - 300 300 - 380 380 - 450 450 - 510 510 - 580 580 - 700

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

hodnotil/a:
17.10.2022 | 12:49
Tyto granule doporučuji,velice pomohli ke zmírnění onemocnění našeho adoptovaného pejska , který má cushingův syndrom . Nejen, že se mu zlepšila srst,ale hojí se mu i nepěkné strupy na kůži, které bohužel k tomuto onemocnění patří. Zároveň se mu i zmenšuje bříško. Doporučuji při prvním použití na granule zvykat pejska postupně, podávat nejdříve jako pamlsek nebo podávat promíchané s krmivem na které je váš čtyřnohý parťák zvyklý.