VLP
Obojek BAYER Foresto pro psy 70cm - 1/2 Obojek BAYER Foresto pro psy 70cm - 2/2
Značka: Foresto
Velikost balení: 70cm

Obojek BAYER Foresto pro psy 70cm

Antiparazitní obojek proti blechám a klíšťatům pro psy. Délka: 70 cm. Vyhrazený léčebný přípravek.
Značka: Foresto
Velikost balení: 70cm
Skladem
845 Kč

Podrobnosti

Obojek Foresto pro psy odpuzuje a hubí blechy a klíšťata na bázi pouhého kontaktu, to znamená, že podmínkou funkčnosti, kdy klíště nebo blecha odpadne a zemře, není kousnutí oběti v podobě vašeho psa. Díky absenci nepříjemného kousnutí nedochází ke svědění a je zajištěna potřebná ochrana pro vašeho psa. Pokud paraziti nekoušou a nesají krev, existuje snížené riziko přenosu infekcí, což znamená, že stačí nasadit Foresto a hned víte, že váš pes je dobře chráněn.

Foresto je obojek jako žádný jiný! Funguje tak, že uvolňuje účinné látky v kontrolovaných nízkých dávkách, takže váš pes zůstane chráněný po dobu až osmi měsíců v kuse. Obojek Foresto pro psy  je bez zápachu, voděodolný a účinný proti blechám i klíšťatům a jedná se o jednoduchý a snadný způsob, jak déle chránit svého nejlepšího přítele.

 

Foresto® nyní nabízí jednoduché řešení tohoto problému, neboť jednou aplikací chrání domácího mazlíčka po dobu až 8 měsíců. Je to jednoduchý způsob, jak psovi pomoci a zároveň mít blechy a klíšťata úspěšně pod kontrolou. Jeho použití je bezpečné pro štěňata ve věku od ukončených sedmi týdnů.

 

 

a) Hubí dospělé blechy po dobu 8 měsíců. Zabraňuje vývoji bleších larev v nejbližším okolí zvířete po dobu 8 měsíců.
b) Účinné proti larvám, nymfám a dospělým klíšťatům.

 

Jak Foresto® funguje

Foresto bylo vyvinuto na bázi inovační směsi materiálů, která se rovněž označuje jako „polymerová matrice“, a obsahuje vysoce kvalitní účinné látky:

Vychází z jedinečných odborných poznatků společnosti Bayer z oblasti výzkumu materiálů, plodin a zdravotní péče
Umožňuje řízené uvolňování dvou účinných látek v malých dávkách po dobu 8 měsíců, čímž Vašeho psa průběžně chrání

 

Proč je Foresto® bezpečné

Látky obsažené v obojku Foresto® jsou bezpečné

Při používání přípravků proti blechám a klíšťatům jedna z prvních věcí, o které mnozí z nás začnou přemýšlet, je bezpečnost. Foresto® bylo důkladně testováno, aby se ověřilo, že veškeré složky obojku Foresto® jsou bezpečné nejen pro Vašeho psa, ale také pro Vás, Vaši rodinu a životní prostředí*

 

Jak se používá Foresto®

Jistě víte, jak moc dokáží blechy a klíšťata psům znepříjemnit život. Jsou to paraziti, kteří se živí jejich krví a zanechávají kousance, které mohou být bolestivé. Infikované blechy a klíšťata mohou při sání krve na psy rovněž přenést nebezpečné choroby.

S obojkem Foresto® můžete svého psa všech těchto nepříjemností ušetřit – stačí zjistit, jak se používá, a budete ho chránit proti blechám a klíšťatům po dobu až 8 měsíců.

Hodnocení

hodnotil/a:
04.04.2017 | 21:08
Velmi účinný oboje k s dlouhou účinností.. používáme již 3 sezónu
Foresto

Foresto® je inovační obojek proti blechám a klíšťatům, který chrání domácí mazlíčky až 8 měsíců – není tedy nutné myslet na opakování aplikace každý měsíc.