Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Značka: Foresto
Velikost balení: 70cm

Obojek BAYER Foresto pro psy 70cm

Antiparazitní obojek proti blechám a klíšťatům pro psy. Délka: 70 cm. Vyhrazený léčebný přípravek.
Značka: Foresto
Velikost balení: 70cm

Podrobnosti

Antiparazitní obojek Foresto pro psynad 8 kg


Chrání protiblechám, klíšťatům a bleším larvámu koček a psů, a takyproti všenkámu psů.Působí nepřetržitě po dobu až 8 měsíců.

Vhodný pro psy aštěňata od ukončeného 7. týdnevěku.


Obojek Foresto pro psyodpuzuje a hubí blechy a klíšťatana bázi pouhého kontaktu, to znamená, že podmínkou funkčnosti, kdy klíště nebo blecha odpadne a zemře, není kousnutí oběti vpodobě vašeho psa. Díky absenci nepříjemného kousnutí nedochází ke svědění a je zajištěna potřebná ochrana pro vašeho psa. Pokud paraziti nekoušou a nesají krev, existuje snížené riziko přenosu infekcí, což znamená, že stačí nasadit Foresto a hned víte, že váš pes je dobře chráněn.

Foresto funguje tak, žeuvolňuje účinné látky vkontrolovaných nízkých dávkách, takže váš pes zůstane chráněný po dobuaž osmi měsíců v kuse.Obojek Foresto pro psyjebez zápachu, voděodolný a účinný proti blechám i klíšťatůma jedná se o jednoduchý a snadný způsob, jak déle chránit svého nejlepšího přítele.

a) Hubí dospělé blechy po dobu 8 měsíců. Zabraňuje vývoji bleších larev v nejbližším okolí zvířete po dobu 8 měsíců.
b) Účinné proti larvám, nymfám a dospělým klíšťatům.

Jak Foresto® funguje

Foresto bylo vyvinuto na bázi inovační směsi materiálů, která se rovněž označuje jako „polymerová matrice“, a obsahuje vysoce kvalitní účinné látky:

Vychází z jedinečných odborných poznatků společnosti Bayer z oblasti výzkumu materiálů, plodin a zdravotní péče
Umožňuje řízené uvolňování dvou účinných látek v malých dávkách po dobu 8 měsíců, čímž Vašeho psa průběžně chrání

Proč je Foresto® bezpečné

Látky obsažené v obojku Foresto® jsou bezpečné

Při používání přípravků proti blechám a klíšťatům jedna z prvních věcí, o které mnozí z nás začnou přemýšlet, je bezpečnost. Foresto® bylo důkladně testováno, aby se ověřilo, že veškeré složky obojku Foresto® jsou bezpečné nejen pro Vašeho psa, ale také pro Vás, Vaši rodinu a životní prostředí*

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

hodnotil/a:
27.01.2022 | 12:55
Výborný obojek, mohu jen doporučit, máme jej dlouhodobě vyzkoušený.
hodnotil/a:
04.04.2017 | 21:08
Velmi účinný oboje k s dlouhou účinností.. používáme již 3 sezónu

Foresto

Značka Foresto - inovativní řešení pro zdraví a pohodu vašich miláčků. Jsme zde, abychom vám ukázali, jaký rozdíl může udělat správná péče o vaše psy a kočky, a to s pomocí našeho vynikajícího obojku Foresto.

Obojek Foresto je více než jen ochrana proti blechám a klíčenkům. Je to štít, který zajišťuje, že vaši mazlíčci se budou moci radovat z každodenního života bez obtíží. Ať už je váš společník pes nebo kočka, Foresto obojek je výjimečným řešením.

 

 

Foresto obojek pro psy znamená pohodlnou ochranu. Jeho speciální složení pomáhá minimalizovat riziko blech a klíčenek, a to s dlouhotrvající účinností. Uvolnění účinných látek je kontrolované a nabízí vašemu psovi trvalou ochranu. Foresto obojek pro kočky představuje svobodu a bezpečí. Je to obojek, který zajišťuje klidné procházky a dobrodružství ve volné přírodě. S Foresto pro kočky můžete být jisti, že váš miláček je chráněn před vnějšími hrozbami.Produkty Foresto jsou výsledkem našeho závazku k nejvyšší kvalitě a péči.

 

Zvolte Foresto pro svého psa nebo kočku a dejte jim nejlepší péči, kterou si zaslouží. Foresto - ochrana a péče v jednom. Vytvořte pro své mazlíčky prostor, ve kterém se budou cítit bezpečně a šťastně.