Právě si prohlíží 6 zákazníků.
VLP
Frontline Tri-Act pro psy Spot-on
Značka: Frontline
Velikost balení: 2-5 kg, 5-10 kg, 10-20 kg, 20-40 kg, 40-60 kg

Frontline Tri-Act pro psy Spot-on

K léčbě a prevenci napadení blechami nebo klíšťaty, kde je nezbytný repelentní účinek (bránící sání) proti flebotomům, krev sajícím mouchám nebo komárům.
Značka: Frontline
Velikost balení: 2-5 kg, 5-10 kg, 10-20 kg, 20-40 kg, 40-60 kg

Podrobnosti

Frontline Tri-Act pro psy Spot-on


FRONTLINE®Tri-Actpro psy má zvláštní odpuzující účinek proti létajícímu hmyzu jako jsou komáři, flebotomové a krev sající mouchy.

FRONTLINE®Tri-Act pro psy může být použit u:
Štěňat > 8 týdnů věku nebo ˃ 2 kg hmotnosti
FRONTLINE®TRI-ACT umožňuje bojovat proti parazitům psů. Je účinný proti:

• Blechám

FRONTLINE®Tri-Act zabíjí dospělé blechy během 24 hodin po napadení vašeho zvířete.

•Klíšťatům

FRONTLINE®Tri-Act eliminuje klíšťata během 48 hodin po přichycení na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění. Toto riziko je největší 48 hodin po přichycení klíšťěte na zvířeti. FRONTLINE®Tri-Act má také vůči klíšťatům, která přenášejí piroplazmózu psů, odpuzující vlastnosti.

•Létajícímu hmyzu

FRONTLINE®Tri-Act odpuzuje komáry, flebotomy a krev sající mouchy. Tento přípravek má také insekticidní vlastnosti, účinné proti flebotomům a krev sajícím mouchám.


Způsob účinku

•FRONTLINE®není systémový lék: není distribuován krevním oběhem, ale zůstává na povrchu kůže zvířete.
FRONTLINE®zabíjí parazity prostým kontaktem: z místa aplikace se rozšíří na celý povrch těla, koncentruje se v mazových žlázkách a z nich obnovuje účinnou koncentraci na povrchu kůže a srsti.

•FRONTLINE®účinnost přetrvává několik týdnů.
Mazové žlázky hrají roli rezervoáru: kožní maz udržuje ingredience aplikovaného přípravku aktivní a permanentně obnovuje jejich koncentraci na celém těle zvířete. Tak je antiparazitární ochrana udržována týden po týdnu. Tento způsob ukládání a distribuce rovněž vysvětluje odolnost přípravku FRONTLINE®dešti, koupání a šamponování. FRONTLINE®zůstává účinný i po koupání a šamponování, pokud je dodržen interval 48 hodin od aplikace do prvního kontaktu s vodou a pokud není frekvence koupání nebo šamponování častější než 1x týdně.

•FRONTLINE®působí na nervový systém parazitů.

Když zasažené blechy hynou, přemísťují se na povrch těla. Proto se může stát, že uvidíte více blech na svém zvířeti po zahájení léčby přípravkem FRONTLINE®!

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Frontline

Frontline - vaš věrný strážce proti parazitům. Představujeme nejlepší péči, kterou můžete svým kočkám a psům poskytnout - Frontline je klíčem k ochraně jejich zdraví. Frontline znamená nezaměnitelnou ochranu. Naše Frontline Combo řada je řešením, který vám dává kompletní kontrolu nad parazity. Pro ty náročné situace, kdy potřebujete okamžitou ochranu, tu máme Frontline sprej - rychlé a efektivní řešení přímo na těle zvířete. S Frontline spot on produkty můžete mít jistotu, že vaši kočku nebo psa chráníte před nepříjemnými parazity. Ať už jde o kočky nebo psy, naše Frontline produkty jsou speciálně navrženy tak, aby vašim zvířatům poskytly nejlepší ochranu, kterou si zaslouží.

Pes Frontline

Frontline je celosvětově nejpoužívanější antiparazitární přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky. Zajišťuje optimální ochranu díky své mimořádné a dlouhodobé účinnosti, rychlosti účinku, odolnosti proti vodě, bezpečnosti i variabilitě použití.S Frontline spot on produkty můžete mít jistotu, že vaši kočku nebo psa chráníte před nepříjemnými parazity. Ať už jde o kočky nebo psy, naše Frontline produkty jsou speciálně navrženy tak, aby vašim zvířatům poskytly nejlepší ochranu, kterou si zaslouží.Nezáleží na tom, zda jde o kočku nebo psa, výběr Frontline pro kočky nebo pro psy je rozhodnutím pro zdraví a pohodu vašich miláčků. Jsme zde, abychom vám nabídli nejlepší možnou péči.