Právě si prohlíží 9 zákazníků.
Tickless Baby- béžový
Značka: TICKLESS

Tickless Baby- béžový

Ultrazvukový odpuzovač klíšťat pro děti TICKLESS BABY - repelent pro děti bez chemikálií. TICKLESS BABY je ideálním řešením proti klíšťatům již od prvních dní dítěte venku. Pro děti, batolata a děti ve věku od 0 do 10 let. TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 1,5m.
Značka: TICKLESS

Podrobnosti


TICKLESS BABY - ultrazvukový odpuzovač klíšťat


TICKLESS Baby udělá váš čas strávený s dětmi v přírodě bezstarostným: zařízení odpuzuje klíšťata bez použití nebezpečných chemikálií. Jednoduše a bezpečně připevněte zařízení k oblečení vašeho dítěte a po aktivaci odpuzuje klíšťata 6-12 měsíců, což umožní celé vaší rodině vychutnat si přírodu bez starostí.


Je netoxický a nepoužívá ani neuvolňuje žádné chemické látky ani zápachy, takže je bezpečný pro každého.


Přístroj vydává ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata a blechy, a tím je drží dále od dětí. Provozní dosah je přibližně 1,5 metru. Zařízení je primárně určeno k preventivním účelům.


Technologie TICKLESS® prošla přísným testováním a její účinnost byla prokázána klinickou studií na Fakultě veterinárních lékařských mikrobiologií a infekčních chorob na univerzitě v Camerinu v Itálii.Hlavní vlastnosti TICKLESS BABY


Bez chemikálií
Prevádzkový rozsah: 1,5 metra
Neuvolňuje žádné chemické látky ani zápachy
Speciálně navržen pro malá domácí zvířata
Vědecky dokázáno
Ochrání během celé sezóny
Preventivní řešení

Použití: Chcete-li zařízení aktivovat, vytáhněte záslepku. 4 červená bliknutí znamenají, že zařízení je zapnuto. Jeho další činnost můžete kdykoli ověřit stisknutím tlačítka a potvrzením, že LED dioda bliká jako odpověď. Bezpečně připevněte zařízení na oblečení dítěte (např. spona na opasek, tkaničky na botách, přikrývky, kočárek) a ujistěte se, že jej dítě nemůže vyjmout a spolknout. Nevkládejte přístroj do kapsy nebo tašky, protože by to bránilo vyzařovaným ultrazvukovým vlnám! Za normálních teplot může zařízení udržovat kleště mimo dosah po dobu 6 - 12 měsíců od aktivace.


Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidiKlíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.


Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.


Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy.


Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.


Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.