Právě si prohlíží 10 zákazníků.
TICKLESS HUMAN - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi-green
Značka: TICKLESS

TICKLESS HUMAN - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi-green

Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat při sportování ve volné přírodě, během výletu, při práci na zahradě, myslivosti, na procházce nebo při kempu. Přístroj pracuje tak, že vydává řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy. TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 2 m.
Značka: TICKLESS

Podrobnosti


TICKLESS HUMAN - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi


TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat při sportování ve volné přírodě, během výletu, při práci na zahradě, myslivosti, na procházce nebo při kempu. Přístroj pracuje tak, že vydává řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy. Tím je odpuzuje pryč od domácích mazlíčků. Provozní rozsah je do 2 metrů. Tento vysoce účinný produkt funguje převážně preventivně. TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat a blech a to zcela ekologickým způsobem a bez kontraindikací jakéhokoli druhu.


Pro aktivaci přístroje vytáhněte plastový pásek. Pro zapnutí resp. vypnutí zatlačte tlačítko: 4 krátká zelená bliknutí znamenají zapnutí, zatímco dlouhé červené bliknutí
signalizuje vypnutí. V zapnutém stavu světlo zablikne cca. každých 5 minut. Po průběžné 8-hodinové činnosti se přístroj automaticky vypne, před následujícím použitím je třeba jej zapnout. Odpuzovací kleště TICKLESS je třeba připevnit na oblečení kolíčkem nebo šňůrou vedenou přes otvor.


Technologie přístroje TICKLESS prošla přísnými testy, jeho účinek potvrdil i klinický test Univerzity Camerino v roce 2012.


Hlavní vlastnosti TICKLESS HUMANBez chemických látek
Díky ultrazvuku od vás drží parazity co nejdál
Ochrana až na 3 000 hodin
Vestavěná Li-Ion baterie
Provozní rozsah: do 2 metrů
Certifikace IP13 -Vlhkost přístroj nepoškodí, ale zařízení není voděodolné!

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidiKlíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.


Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.


Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy.


Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.


Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.