Novinka Garance kvality
Calibra VD Dog Snack Weight Management 120g
Značka: Calibra
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: senior, mladý pes, dospělý
Zdraví a dieta: veterinární dieta
Velikost balení: 120g

Calibra VD Dog Snack Weight Management 120g

Veterinární pamlsky kompatibilní s indikacemi: Diabetes mellitus, redukce nadměrné hmotnosti, kontrola hmotnosti.
Receptura Weight Management Crunchy Snack je kompatibilní také s veterinární dietouCalibra VD Dog Diabetes & Obesity.
Značka: Calibra
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: senior, mladý pes, dospělý
Zdraví a dieta: veterinární dieta
Velikost balení: 120g

Podrobnosti

Calibra VD DogSnack Weight Management

Křupavé veterinární pamlsky kompatibilní sveterinární dietou při cukrovce a obezitě.
Chcete-li udržet účinnost veterinární diety, je důležité vyhýbat se běžným pamlskům, které by mohly narušit léčebný efekt.
Jednou možností je nabízet pejskovi odměnu pomocí pamlsků Calibra Veterinary Diets, které jsou speciálně navrženy tak, aby byly kompatibilní s vaší veterinární dietou.
Veterinární pamlsky kompatibilní s indikacemi: Diabetes mellitus, redukce nadměrné hmotnosti, kontrola hmotnosti. Kompatibilita veterinárních pamlsků Calibra s veterinárními dietami umožňuje výbornou kombinaci krmení veterinární dietou a použití odměny pro psa. Jedinečné složení a parametry pamlsků pokrývají nutriční požadavky těchto indikací veterinárních diet. Pamlsky obsahují čerstvé maso pro skvělou chutnost.


Benefity receptury Weight Management Crunchy Snack:
 • Nízký obsahkalorií
 • Zvýšené množství vlákniny(lignocelulóza a psyllium)
 • Podporaudržování hmotnosti

Složení: kuřecí protein (24%), hrách (21%), čerstvé kuře (14%), lignocelulóza (14%), hrachový protein, hydrolyzovaný kuřecí protein (8%), lososový olej, hydrolyzovaná kuřecí játra (2%), slupky asemínka psyllia (2%), sušený rozmarýn (1%), glukosamin (1200 mg/kg), hrachová mouka, chondroitin sulfát (1000mg/kg).Zdroj sacharidů: hrách.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Calibra

Calibra - to nejlepší, co můžete svému psímu společníkovi dopřát. Calibra není jen značka, je to životní styl pro vás a vašeho čtyřnohého přítele, který zdůrazňuje zdraví, radost a pohodu. Značka Calibra prošla během let značným a úspěšným vývojem. V rámci svého portfolia momentálně nabízí řadu superprémiového i prémiového krmiva, oblíbených pamlsků Joy a velmi hrdá je i na veterinární diety, jež jsou mimořádně náročné na kvalitu složení. 

Jsou to pokladnice výživných složek, které podporují zdravý život a energii vašeho psa. Každá granule je pečlivě navržena tak, aby poskytovala nutriční bohatství v kombinaci s chutí, kterou váš pes miluje.

 

Naše složení je pečlivě vybráno a vytvořeno tak, aby podporovalo zdraví kůže, srsti, svalů a celkovou vitalitu. Bez ohledu na věk, velikost nebo potřeby vašeho psa, Calibra granule nabízejí kompletní a vyváženou výživu. Jsme hrdí na naši oddanost vědeckým poznatkům a kvalitě. Calibra granule pro psy jsou výsledkem roky trvajícího výzkumu a vývoje. Vaše spokojenost a zdraví vašeho mazlíčka jsou pro nás na prvním místě. S Calibra krmivem si můžete být jisti, že dáváte svému psovi nejlepší možnou stravu. Zvolte Calibru pro svého psa a dejte mu tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Calibra - pro zdraví, šťastný život a bezmeznou radost vašeho věrného přítele.

CALIBRA pro psy | CALIBRA pro kočky

PROČ CALIBRA?

 • Značka Calibra se během deseti let stala jednou z nejvyhledávanějších značek krmiv na českém trhu. Chovatelé a majitelé psů a koček na Calibře nejvíce oceňují:
 • Kvalitní, hypoalergenní suroviny jako základ všech superprémiových receptur
 • Vysoký obsah živočišných, lehce stravitelných bílkovin
 • Výborná dlouhodobá chutnost
 • Vysoká stravitelnost a nízké krmné dávky
 • Široká nabídka receptur, zároveň jednoduchá orientace v produktové řadě
 • Vyvinuto ve spolupráci s veterinárními lékaři
 • Moderní a graficky propracovaný obal
 • Krmivo Calibra neobsahuje sóju, chemické konzervanty, umělá barviva ani geneticky modifikované surovin
Pes s granulí Calibra

Společnost plně respektuje individuální požadavky na výživu zvířat. Každá receptura je sestavena dle fyziologických nároků pro konkrétní výživovou kategorii. Všechny receptury jsou vyvíjeny na základě předchozích zkušeností a jsou neustále zlepšovány dle nejmodernějších poznatků i požadavků na výživu. Jsme zodpovědní, proto netestujeme na zvířatech. Krmiva jsou vyráběna dle nejpřísnějších kritérií v souladu s požadavky normy ISO 9001 a vyrobní proces je monitorován kontrolní technologií kritických bodů HACCP. Zvolte Calibru pro svého psa a dejte mu tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Calibra - pro zdraví, šťastný život a bezmeznou radost vašeho věrného přítele.