Právě si prohlíží 4 zákazníci.
87 Kč
Novinka
Brit RAW TREAT Urinary. Freeze-dried treat and topper. Turkey 40 g
Značka: Brit
Věk: dospělý
Velikost balení: 40 g

Brit RAW TREAT Urinary. Freeze-dried treat and topper. Turkey 40 g

Mrazem sušené pamlsky a toppery. Krůtí s probiotiky, dýní a brusinkami.
Značka: Brit
Věk: dospělý
Velikost balení: 40 g

Podrobnosti

Brit Raw Treat Urinary

Sušené mrazem – chutný pamlsek a funkční doplněk ke granulím.

Krůta s dýní a brusinkami


Sušené mrazem – neuvěřitelně lahodné pamlsky a toppery – pro vybíravé jedlíky a starší psy –zvýrazňovač chuti pro zvýšení chutnosti krmiva pro domácí mazlíčky – vyrobeno v EU z místních,vysoce kvalitních bílkovin a minimálně zpracovaných surovin – podobně jako syrová strava nebo BARFdieta, pokud jde o její nutriční obsah – funkční složky pro zdraví moči.

• Syrové mrazem sušené – 96 % ČERSTVÉHO masa a orgánů

• Přírodní

• Játra – Ultimate Palatability Booster

• BEZ umělých konzervantů, aromat, barviv, bez přidané soli

• Dýně – zdroj nerozpustné vlákniny• Brusinky – přírodní podpora péče o moč


Složení:

čerstvé krůtí odřezky (80 %), čerstvá krůtí játra (15 %), lignocelulóza (2 %), dýně (1 %), sušenébrusinky (Vaccinium vitis-idaea) (1 %), hrachová mouka, inaktivované bakterie a jejich části(Lactobacillus helveticus HA – 122, 15x109 buněk/kg).Analytické složky: hrubý protein 43,0 %, hrubý tuk 37,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 10,0 %,vlhkost 4,0 %, vápník 3,0 %, fosfor 2,0 %, sodík 1,0 %.

Obsahuje přírodní antioxidanty: tokoferolovéextrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu.

Obsahujekonzervační látky schválené EU: kyselina citronová (1a330).

Krmný návod:

Denní dávka pro psy malých plemen (1-10 kg) – 2 polévkové lžíce/5 g denně

Denní dávka pro psy středních plemen (1-10 kg) – 2-4 polévkové lžíce/5-10 g denně

Denní dávka pro psy velkých plemen (1-10 kg) – 4 < polévkové lžíce/10 g < denně

 

Podávejte denně se suchým krmivem ke zvýraznění chuti nebo jako pamlsek. Lyofilizovaný RAWTREAT je určený jako doplněk stravy a nemají nahrazovat kompletní a vyváženou stravu. Berte prosímna vědomí, že nutriční hodnota 100 g lyofilizovaného výrobku odpovídá 300 g čerstvého syrovéhomasa. Vždy svému psímu parťákovi zajistěte dostatek čerstvé pitné vody.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Brit

Značka Brit má bohatou historii sahající až do roku 1998, kdy byla založena skupinou vášnivých odborníků na výživu zvířat. Jejich cílem bylo vytvořit krmivo, které by bylo nejen lahodné, ale také vysoce kvalitní a živinami bohaté. Od té doby se společnost Brit stala jedním z předních výrobců krmiva pro mazlíčky na celém světě. Nabízí široký výběr krmiv, které jsou speciálně vyvinutý pro psy a kočky všech věkových kategorií. Brit care klade velký důraz na kvalitu, a proto jsou veškerá krmiva pečlivě vybírána a testována, aby splňovala veškeré standardy. Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček.

 

 

Krmiva Brit jsou vytvořena z kvalitních surovin, které zajišťují vašemu mazlíčku všechny důležité živiny a vitamíny. Zdraví vašeho chlupatého přítele je naším hlavním zájmem, a proto jsou naše krmiva bohatá na všechny životně důležité živiny pro správný růst a vývoj. 

 

 

 

Pro psy a kočky nabízíme granule Brit s různými složeními, která jsou přizpůsobena podle jejich věku a velikosti. Pokud hledáte speciální krmiva pro s alergiemi nebo náročnými dietními potřebami, máme pro tyto případy řešení také připravena. Navíc se značka Brit angažuje v ochraně životního prostředí a podporuje udržitelnost, což znamená, že vaše volba prospívá nejen vašemu mazlíčku, ale i planetě. Brit Care - Skvělý pro psy, šetrný k přírodě.

BRIT A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

VAFO, a s ním i BRIT, je jedním ze zakládajících členů Koalice pro udržitelnost domácích mazlíčků v Evropě. Snaží se mírnit dopad na životní prostředí všech svých značek a počátkem roku 2022 společnost přijala strategii udržitelnosti se závazky do roku 2025.

Jsou jimi:

  • snížení emisí CO2 ve všech procesech
  • využívání až 95 % recyklovatelných materiálů v obalech
  • nárůst využití udržitelných ingrediencí o 50 %
  • využití obnovitelných zdrojů energií ve výrobě alespoň z 25%
  • odpovědné chování všech zaměstnanců (např. o 50% méně tištěných dokumentů, žádné plasty, digitalizace
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmiv značky BRIT je srovnatelná s výrobky dováženými ze zámoří. Díky dostupnosti a českému původu krmivo ale necestuje přes půl světa a šetří tedy uhlíkovou stopu. Do distribuce navíc nezasahuje vytíženost lodní a letecké dopravy, a není tedy tak pravděpodobné, že bude Vámi chtěné krmivo ve výpadku. Značka neustále vyvíjí a zlepšuje své receptury, aby každý z našich mazlíčků mohl mít krmivo, jaké potřebuje, a jaké mu vyhovuje. Krmiva jsou navržena tak, aby byla dobře stravitelná a poskytla všem čtyřnožcům optimální skladbu výživy. Díky tomu stačí našim zvířecím společníkům menší krmné dávky, což ve výsledku ušetří chovateli peníze.