Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Značka: PrimaDog
Věk: dospělý
Chuť: kuře
Velikost balení: 100 g

PrimaDog Chicken fillet 100 g

Chutná a lehká kuřecí pochoutka vhodná i pro psy, kterým je potřeba hlídat váhu (nízký obsah tuku).
Značka: PrimaDog
Věk: dospělý
Chuť: kuře
Velikost balení: 100 g

Podrobnosti

Kuřecí prsní filety PrimaDog


Chutná a lehká pochoutka vhodná i pro psy, kterým je potřeba hlídat váhu (nízký obsah tuku).


Kuřecí prsní filety PrimaDog jsou:

  • s nízkým obsahem tuku
  • bez obilovin
  • vyrobené v Číně

SLOŽENÍ
Kuřecí maso.

PrimaDog pamlsky jsou ideální pro rozmazlování vašeho psa nebo pro odměňování během výcviku. Pamlsky s nízkým obsahem tuku jsou dostupné v několika chuťových variantách. Krmiva neobsahují žádný přidaný cukr nebo pšenici. PrimaDog pamlsky se dokonale hodí pro mlsání mimo hlavní stravu. Zajistěte vždy svému psovi přístup k čerstvé pitné vodě. Pamlsky nenahrazují kompletní výživu. Hlídejte podávané množství pamlsků.


Podrobný popis produktu si můžete přečíst na etiketě.

ANALYTICKÉ SLOŽKY
Protein 66,0 %, vlhkost 18,0 %, tuk 4,5 %, popel 3,0 %, vláknina 0,5 %.

Podávejte pamlsky jako doplněk k vyvážené stravě. Množství pamlsků by mělo činit max. 10 % denní stravy psa a pamlsky by se neměly používat jako náhrada krmiva.

Zajistěte, aby měl váš pes vždy dostatek čerstvé pitné vody.  

Skladujte na suchém a chladném místě.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaDog
Život se psem znamená vrtící ocásky, mokré pusinky a nespoutanou radost ze společné hry. Chceme, aby si každý majitel psa užil během každodenního života vzácné společné chvíle se svým psem. Proto jsme vyvinuli takové krmivo, díky kterému bude krmení vašeho psa co nejjednodušší a bezstarostné.
Jelikož jsme také majitelé psů, navrhli jsme krmivo pro psy v zemi půlnočního slunce a polární záře, kde máme přírodu na dosah ruky. Svěží vůně lesa, čistý vzduch a volný prostor poskytují našim chlupatým přátelům dokonalé prostředí pro projevení jejich psí povahy. Odtud pramení severské štěstí.Až si ze srsti oklepe jehličí a usuší zablácené tlapky, nabídněte svému pejskovi dávku severské energie - výživné krmivo od PrimaDog, které je vhodné i pro psy s citlivým trávením. Víte, jak pro svého psa vybrat to nejvhodnější krmivo? Přečtěte si naše tipy!

CHUŤ SEVERU? TO JE PRIMADOG

Čenichající nos, který miluje lidské pohlazení, je ve své podstatě stále masožravec, který potřebuje živočišné bílkoviny a tuky. Proto všechna krmiva značky PrimaDog obsahují dostatek masa a žádné pro psy zbytečné přísady, jako je například pšenice. Žaludek vašeho psa vám poděkuje a jeho srst bude zářit. Severské bobule a bylinky, které patří mezi superpotraviny, obohacují všechna naše suchá krmiva, stejně jako pamlsky a žvýkací kosti vyráběné v Evropě. Psi s různými chuťovými preferencemi, různých velikostí a s různými dietními potřebami si v nabídce PrimaDog jistě najdou své oblíbené krmivo.