Právě si prohlíží 5 zákazníků.
665 Kč
PAVO SeniorFibre NEW 12 kg
Značka: Pavo
Věk: dospělý
Velikost balení: 12 kg

PAVO SeniorFibre NEW 12 kg

Objemové krmivo pro (staré) koně se sníženou funkcí chrupu.
Značka: Pavo
Věk: dospělý
Velikost balení: 12 kg
Skladem

Podrobnosti

Vláknina je nejdůležitější živinou, kterou kůň přijímá. Bez vlákniny koně nemohou přežít. Z těchto důvodů je nesmírně důležité poskytnout vašemu koni vlákninu, a to i tehdy, když není schopen konzumovat normální zdroje vlákniny, jako je seno nebo senáž. Pavo SeniorFibre umožňuje těmto koním, kteří (dočasně) nemohou konzumovat objemné krmivo (vlákninu), stále přijímat nejdůležitější živiny a zůstat v dobré kondici. Koně se špatnou funkcí chrupu nejsou schopni konzumovat dlouhá stébla (>3 cm). Všechna stébla v Pavo SeniorFibre mají maximální délku tři centimetry, a proto jsou považována za krátká. Stébla jsou navíc měká, a není pravděpodobné, že by poškodily trávicí trakt. Na rozdíl od jiných náhražek objemového krmiva, Pavo SeniorFibre neobsahuje vojtěšku.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Pavo

V minulosti byl kůň používán k práci na poli nebo na tahání kočárů. V dnešní době hrají  důležitou roli ve vztahu mezi člověkem a koněm jiné faktory. Kůň je partnerem s vysokou emocionální rolí ve sportu a volných chvílích. Nezměnilo se však pouze využití koně. Ale také jeho živinové potřeby.


Kvalita

Pavo klade svůj standard kvality na stejnou úrověň, která platí pro potraviny: Kvalita krmiv musí být na nejvyšší úrovni a splňovat nejvyšší požadavky.

Pavo garantuje:
  • maximální úpravu obilovin pro optimální trávení
  • suroviny, které nevážou vodu
  • organicky vázané minerály a mikroprvky (železo, měď, zinek, mangan) pro lepši využitelnost
  • nepřítomnost živočišných mouček
  • vysoce stravitelnou vlákninu
  • vysokou kvalitu proteinu v surovinách

Cílem je, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při výrobě krmiv. Každý dodavatel je podroben analýze rizik, která zahrnuje všechny procesy od vzniku suroviny až po její dodání do Pava.