Značka: PetSafe

Elektrický bezdrátový ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play pro tvrdohlavé psy

Bezdrátové oplocení pro psy. Zařízení, které pracuje jako rádiové oplocení s drátem avšak není třeba instalovat na pozemku drát. Přenosné. Sada obsahuje už i 1 dobíjecí obojek. Na zařízení je nabídnuta prodloužená 3 letá záruka.
Značka: PetSafe
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti


Elektrický bezdrátový ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play pro tvrdohlavé psyPokud máte psa, který je odhodlán pronásledovat veverku, která vběhne do sousedova dvora, bezdrátový plot PetSafe Stay & Play pro tvrdohlavé psy poskytne vašemu odhodlanému miláčkovi svobodu a zároveň ho udrží v bezpečí na jeho dvoře. Není třeba zakopávat žádné dráty nebo stavět tradiční plot, otočením otočného knoflíku vám náš bezdrátový plot Stay & Play™ umožní vytvořit kruhové ohraničení až do 3000 metrů čtverečních. S tímto bezdrátovým plotem se rozhodnete, jak daleko prodloužíte hranici, aby byl váš mazlíček v bezpečí a ve svém určeném prostoru. Umístěte vysílač do interiéru a svůj nový bezdrátový plot máte připraven k používání již za 1-2 hodinky. Pokud rádi kempujete nebo cestujete v karavanu se svým psem po boku, můžete si tento přenosný bezdrátový plot vzít s sebou kamkoli jdete. Tento plot je dodáván s dobíjecím obojkem PetSafe® Stay & Play™ Wireless Fence Receiver pro tvrdohlavé psy. Obojek má pouze tónový režim plus 5 úrovní nastavitelné statické korekce, aby vhodně odpovídal temperamentu i těch nejvytrvalejších domácích mazlíčků. Obojek se doporučuje používat pro domácí zvířata, která váží 2,5 kg a více a je vhodný pro velikost krku v rozmezí od 15 do 71 cm. Vyměnitelný design obojku vám umožňuje přizpůsobit obojek vašeho domácího mazlíčka pomocí libovolného 2 cm nekovového obojek podle vašeho výběru. Pokud máte doma více než 1 domácí zvíře, jednoduše si zakupte tolik doplňkových obojků s přijímačem, kolik potřebujete, aby všechna vaše domácí zvířata mohla používat stejný bezdrátový systém.Hlavní vlastnosti bezdrátového ohradníku Stay & PlayNa tento produkt je poskytnuta prodloužená záruka až na 3 roky.


Další vlastnosti bezdrátového ohradníku Stay & Play» Nastavitelný kruhový rozsah umožňuje pokrytí až 3 035 metrů čtverečních
» Nastavitelný kruhový rozsah umožňuje nastavení 6,7 – 32 metrů ve všech směrech od vysílače
» Bezdrátové ohraničení aniž byste trávili čas zakopáváním kabelů
» Systém obsahuje pouze tónový režim plus 5 úrovní nastavitelné statické korekce
» Návrat bez statického náboje – umožňuje návrat domů bez korekce, pokud pes překročí hranici
» Systém je dodáván s 1 vodotěsným, nabíjetelným obojkem
» Pohodlně sedí psům o hmotnosti 2,5 kg a více a přizpůsobí se velikosti krku 15-71 cm
» Jednoduché nastavení - Nastavte si svůj nový bezdrátový plot jen za 1-2 hodiny
» Přenosný - Vezměte si tento přenosný plot s sebou (vyžaduje se zásuvka)
» Rozšiřitelný na neomezený počet domácích mazlíčků pomocí systému


Obsah balení» Vysílač s napájecím adaptérem
» Vodotěsný nabíjecí přijímač s nastavitelným obojkem (nevyměnitelná lithium-iontová baterie)
» Nabíječka přijímače
» 50 tréninkových vlajek
» Testovací zařízení
» Krátké a dlouhé kolíky korekce pro krátkosrstá nebo dlouhosrstá domácí zvířata
» Klíč na kolíky korekce
» Montážní konzola
» Návod
» 3 letou záruku


Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.