Právě si prohlíží 10 zákazníků.
Novinka Garance kvality
ALMI Senior & Light
Značka: ALMI
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: senior
Zdraví a dieta: nadváha

ALMI Senior & Light 12kg

Kompletní superprémiové krmivo pro psy všech plemen, zaměřené na podporu zdraví seniorů a dospělých psů s nadváhou.
Značka: ALMI
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: senior
Zdraví a dieta: nadváha

Podrobnosti

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
ALMI
Značka Almi je součástí švédské značky Swedencare, která objevila výhody používání mořské řasy kelpy pro dentální hygienu u zvířat a vlastní patent ProDen PlaqueOff®, který zaručuje účinnost této metody. Přínos řasy kelpy při odstraňování zubního kamene nejdříve zjistil v 70. letech švédský zubař Dr. Sune Wikner, spoluzakladatel Swedencare. Jeho objev byl následně potvrzen mnoha klinickými studiemi na lidech i domácích zvířatech. Produkty s označením ProDen PlaqueOff® se tak staly inovativním řešením pro péči o zuby domácích zvířat a jsou doporučovány veterináři po celém světě.
 

Značka Almi v této ověřené metodě pokračuje do Evropy přináší superprémiové granule s obsahem řasy kelpy. Nabízí kompletní řadu granulí, které zajistí správnou výživu vašeho psa a zároveň podpoří udržení jeho zubů ve zdravém stavu – od mladého věku až do stáří.
 
Superprémiové granule ALMI obsahují vysoký podíl masa a mořskou řasu ProDen PlaqueOff®, která napomáhá odstranění zubního kamene a zápachu z tlamy. Krmením granulemi s mořskou řasou pomáháte svému psovi zbavit se zubního kamene a zápachu z tlamy. Účinky se projeví již   po 3 až 8 týdnech a přetrvávají po celou dobu krmení.

Na čem si váš pes pochutná v granulích ALMI?

Čerstvé rybí maso
  • Je lehce stravitelné a obsahuje množství vysoce kvalitních bílkovin, které jsou nezbytné pro silné svaly. Jsou důležité pro zdravý vývoj štěňat.
  • Obsahuje řadu důležitých živin – B12, D a minerální látky, jako jsou draslík, selen a fosfor.
  • Je také zdrojem omega-3 mastných kyselin, důležitých pro zdravou kůži a srst

Čerstvé hovězí maso
  • Podobně jako rybí maso obsahuje kvalitní bílkoviny které jsou nezbytné pro silné svaly a podporují zdravý růst a vývoj štěňat.
  • Je zdrojem základních živin, včetně vitaminů B12 a B6, železa, zinku a selenu. Pomáhají udržet celkové zdraví a podporují imunitu vašeho psa.

 
Rýže
  • Pro lepší stravitelnost. Je vhodná i pro psy, kteří mají citlivý žaludek nebo trpí alergií na lepek. 
  • Obsahuje sacharidy, které dodávají psovi potřebnou energii.
  • Je zdrojem vitamínů a minerálů, jako je železo, thiamin a niacin, které pomáhají udržovat dobrý zdravotní stav a zlepšovat celkovou pohodu psů.