Značka: Martin System

Martin System Micro Trainer TT 402 SSC

Martin System TT 402 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9 úrovních nastavení síly a volbou ze 4 modů nastavení  korekcí. S jednou vysílačkou můžete ovládat i 2 psy do vdzáleností 400 m. Zař

Značka: Martin System
Zboží není na skladě
DOPRAVA ZDARMA
8.290 Kč

Podrobnosti

Martin System TT 402 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9 úrovních nastavení síly a volbou ze 4 modů nastavení  korekcí. S jednou vysílačkou můžete ovládat i 2 psy do vdzáleností 400 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné. Pohodlné zapínání na magnet.


  


Toto nastavení je možné změnit pomocí USB klíče Emily. Díky progresivní technologie SSC máte zajištěnou stejně silnou stimulaci za nejrůznějších vnějších podmínek. Zapinání pomocí magnetu a možnost zakoupení varianty pro výcvik dvou psů. Obojek TT 400 SSC je vhodný pro malé, střední a velké plemena.


  


Dosah obojku


Martin System TT 402 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 400 metrů. Dosah 400 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 402 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.


 


Typ korekce


Martin System TT 402 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.


 


Baterie a nabíjení


Vysílačka je u Martin System TT 402 SSC osazena 3V baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.


 


Vodotěsnost 


Martin System TT 402 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 


 


Počet psů


Martin System TT 402 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. 


 


Displej 


Martin System TT 402 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.


 


Délka obojku


Martin System TT 402 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.


 Váha a rozměry


Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost 42g. Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramů.


 


 

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.