Značka: Tamer
Věk: černá
Velikost balení: 1 ks

Obojek TAMER Softy - 6,3 x 50-56 cm - černomodrý 1 ks

Kvalitní obojek navržený pro maximální pohodlí vašeho psa.
Značka: Tamer
Věk: černá
Velikost balení: 1 ks
Momentálně nedostupné

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

Materiál vhodný do jakýchkoliv podmínek
Obojky jsou vyrobeny z perforované pěny EVA (Ethylen vinyl acetát). Tedy ze stejných materiálů jako horolezecké vybavení. Vyznačuje se extrémní lehkostí a nadstandartní pevností. Prošívání je navíc opatřeno vysoko pevnostními stehy, za kvalitu a odolnost dáme ruku do ohně.
Vysoká pevnost v tahu
3-bodový systém podpory zaručuje rozložení síly tak, že nenamáhá pouze přezku, ale celkem tři pevnostní body. Díku tomu je tah na přezku třetinový a obojek velmi odolný k mechanickému poškození. Materiál je měkký, ale přitom neztrácí svůj tvar. Obojek je tedy bezpečný i v tahu, například, pokud váš pes chce jít něco zkontrolovat, ale nechce se mu na vás čekat.
Originální sportovní design
Díky sportovnímu provedení v kombinaci s moderními materiály je tento obojek univerzálním doplňkem pro vašeho psa. V přírodě má skvělé funkční vlastnosti a ve společnosti vypadá opravdu stylově. Speciální EVA pěna navíc nesaje vodu a díky perforaci (dirkování) je velmi prodyšná, pes se tedy nezapaří ani po vydatné koupeli v potoce.
Velice snadná údržba
Obojek můžete prát v pračce, ale na běžnou špínu většinou stačí oplach hadicí. Materiály jsou málo nasákavé a snadno se čistí. Navíc jsou barevně stálé, jen tak vám nevyblednou.
Ruční česká výroba
Každý obojek je ručně zpracován v naší české manufaktuře v Kolíně.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.