Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Značka: LISHINU
Velikost čtyřnožce: M
Věk: černá

Lishinu2 vodítko, černé (6-12kg)

Samonavíjecí hands-free vodítko pro psy od 6 do 12 kg, s výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry.
Značka: LISHINU
Velikost čtyřnožce: M
Věk: černá
Zboží není na skladě
DOPRAVA ZDARMA
1.099 Kč

Podrobnosti

Samonavíjecí hands-free vodítko pro psy od 6 do 12 kg, s výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry.

První inteligentní hands-free vodítko na světě a nejlehčí samonavíjecí vodítko vůbec teď přichází v nové variantě! Lishinu2 má všechny přednosti jako jeho předchůdce, ale nově na jeho těle najdete tlačítko STOP, kterým můžete zablokovat lano. Lishinu2 si můžete vybrat také jako vodítko s páskem.
Běháte nebo chodíte na dlouhé procházky s vaším psem? Nakupujete? Zavazujete si tkaničky, telefonujete, otevíráte dveře nebo vedete kočárek? Díky Lishinu zůstávají jednoduché věci stále jednoduché. Lishinu je první inteligentní hands-free vodítko na světě a má registrovaný vlastní technický patent.
S Lishinu můžete kontrolovat vašeho psa, ale vaše ruce zůstanou volné. Lishinu je vybaveno automatickou brzdou, která funguje jako bezpečnostní pásy v autě. Aktivuje se vždy, když se váš pes rozhodne uskočit nebo odběhnout. Jakmile napětí na lanu povolí, vodítko se opět začne odvíjet a navíjet. Brzdu můžete také aktivovat mávnutím ruky směrem od psa.
Vodítko při zablokování vodítka vydá specifický zvuk, podobně jako tréninkové „clickery“. Váš pes si situaci spojí s povelem „Nesmíš!“, takže ho během vycházky přirozeně trénujete.
Aby bylo Lishinu maximálně bezpečné, obsahuje také krátké vodítko, tzv. poutko na ruku. To můžete použít například na přechodu nebo v situaci, kdy očekáváte, že váš pes zareaguje na nějaký podnět. Lishinu vypadá stylově na dámském i na pánském zápěstí. Můžete si vybrat z různých variant a svojí výbavu doplnit o výměnné barevné kryty. Pro psy nejmenších plemen doporučujeme Lishinu Prodloužení vodítka anebo zvolit variantu Lishinu 3in1 s nastavitelným krátkým vodítkem. Pro venčení dvou psů naráz je k dispozici Lishinu Rozdvojka.
Vodítka Lishinu jsou vyhotovené v nejvyšší kvalitě ve Slovinsku a jeho design byl navržený v Itálii.

lishinu2

voditko-lishinu-image4voditko-lishinu-image3voditko-lishinu-image2voditko-lishinu-image1lshinu-na-ruce-uni

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.