Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Značka: Non-stop dogwear
Chuť: kuře, ryby, mořské plody
Zdraví a dieta: bez omezení
Velikost balení: 12x375g

Energy paté

Non-stop dogwear Energy Pâté je zdravé krmivo pro psy, vyrobené z vysoce kvalitních surovin a zabalené do ekologicky šerných obalů.
Značka: Non-stop dogwear
Chuť: kuře, ryby, mořské plody
Zdraví a dieta: bez omezení
Velikost balení: 12x375g

Podrobnosti

Non-stop dogwear Energy Pâté je zdravé krmivo pro psy, vyrobené z vysoce kvalitních surovin a zabalené do ekologicky šerných obalů. Pro zajištění vysoce kvalitních proteinů a živin jsou použité suroviny vhodné pro lidskou spotřebu. Používáme pouze čerstvé kuřecí a rybí maso, na místo masové moučky a dalších přídavných surovin. Naše Pâté jsme vyvíjeli ve spolupráci s jedním z předních evropských producentů tuňáků pro lidskou spotřebu, který má více než šedesátiletou praxi v oboru. Díky tomu můžeme ručit za čerstvost a kvalitu použitých surovin. Záleží nám na životním prostředí, proto jako balení používáme Tetra Recart®, které je plně recyklovatelné.


Energy Pâté přichází ve dvou příchutích – Divoké ryby a Čerstvé kuře.


Čerstvé kuřecí je kompletní krmivo pro psy s obsahem 15% protein/8% tuk


dodá rychle energii, hlavně proteiny
obsahuje 85% kuřecího masa
brambory, pór, brokolice
lososový a olivový olej pro lesklou srst
v ekologickém Tetrapack balení
vlhkost 70 %
voňavé, chutné a čerstvé
bez přidaných konzervačních látek, barviv a dochucovadel
vyrobeno v EU


Čerstvé kuře obsahuje vysoké množství kuřecího masa, bohaté na kvalitní proteiny. Brambory se zeleninou jsou plné důležitých vitamínů, minerálů a vlákniny. Lososový olej zajistí zdravou kůži a lesklou srst. Olivový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin a polyfenolů, které mají protizánětlivé účinky. Přírodní antioxidanty pomáhají snižovat účinek volných radikálů. Omega-3, vitamín D, železo, vápník a fosfor pomáhají opravovat a posilovat kosti. V paté najdete i glukosamin a chondroitin, které podporují správnou funkci chrupavky.


Čerstvé kuře neobsahuje obiloviny, lepek a GMO. V paté také nenajdete žádná přidaná, umělá barviva, konzervační a aromatické látky, nebo přidaný cukr a sójový olej.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Non-stop dogwear

Non-stop dogwear se snaží vyrábět vybavení pro všechna plemena, všechny činnosti a ve všech prostředích. Ať už chcete během závodu stáhnout dolů několik vteřin nebo se celé dny procházet v horách, vybavení vám pomůže si tuto aktivitu maximálně užít.